Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.08.2019 20:12
Deadpool MCU
2929V

Deadpool w Marvel Cinematic Universe. Twórcy chcą pokazać dwa oblicza postaci

Nie możemy liczyć na samodzielną przygodę Deadpoola w 4. Fazie Marvel Cinematic Universe, ale nie oznacza to, że Marvel chce zakopać tego charyzmatycznego bohatera. Twórcy szukają pomysłu, by zapewnić odpowiednie wrażenia szerokiej publiczności.

Disney przejął 20th Century Fox, ale nie oznacza to, że wszystkie produkcje korporacji zostaną anulowane, a bohaterowie trafią do kosza. Disney zamierza wykorzystać najciekawsze charaktery i jednym z nich jest Deadpool.

Dziennikarze Variety informują o sporej ciekawostce – Marvel Studios mierzy się teraz ze sporym wyzwaniem, ponieważ twórcy chcą pokazać Deadpoola w dwóch obliczach. Bohater ma trafić do Marvel Cinematic Universe i prezentować odrobinę lżejszy charakter (ze względu na PG-13) w kolejnych spin-offach Avengersów. Jednocześnie producenci nie chcą porzucić świetnych wydarzeń przygotowanych przez FOX-a i pokazać „krwawe i bluźniercze” oblicze Deadpoola – jednak takie przyjemności (z kategorią R) mają zostać prezentowane w samodzielnych filmach.

Koncepcja jest naprawdę interesująca, ponieważ w tej sytuacji Deadpool byłby dostępny dla szerokiej publiczności – widzów Marvel Cinematic Universe oraz odbiorców starszych historii. Należy na pewno zaznaczyć, że nie są to oficjalne informacje, jednak akurat Variety posiada bardzo dobrych informatorów.

Aktualnie Deadpool nie został oficjalnie zaangażowany do 4. Fazy Marvel Cinematic Universe, ale jeśli wiadomość zostanie potwierdzona, to już w przyszłych filmach możemy spojrzeć na małe występy postaci. Sytuacja jest ciekawa, ponieważ sam Ryan Reynolds w ubiegłym miesiącu podgrzał atmosferę publikując tajemniczą wiadomość – zdaniem fanów jest to zapowiedź jego występu w 5. fazie MCU.

4 faza Marvel Cinematic Universe:

Źródło: https://www.gamesradar.com/deadpool-marvel-mcu-plans-avengers-spin-off

Tagi: Deadpool Disney Marvel Marvel Cinematic Universe MCU