Iza Łęcka Iza Łęcka 29.07.2019 12:05
deadpool w mcu
1227V

Deadpool w 5. fazie MCU? Ryan Reynolds podsyca zainteresowanie fanów

Podczas tegorocznego konwentu Comic-Con zaprezentowano pierwsze informacje o 4.fazie Marvel Cinematic Universe. Jeżeli brakowało Wam w tym zacnym gronie niepokornego Deadpoola, to możecie mieć pewność, że nie powiedział on jeszcze ostatniego słowa.

4. faza Marvel Cinematic Universe nadchodzi wielkimi krokami. W udostępnionych planach wydawniczych zabrakło kilku przygód bohaterów, którzy cieszą się szczególną popularnością – jak chociażby formacji Avengers. Jak uzasadnił jednak decyzje prezes firmy Marvel Studios Kevin Feige, „Faza 4. traktuje o początkach” - poznamy bowiem bliżej takich herosów jak Shang-Chi, The Eternals czy Black Widow.

We wszelkich zapowiedziach brak również mowy o Deadpoolu. Po wykupieniu przez Disneya 21st Century Fox, firma zagarnęła do siebie postać nieprzewidywalnego najemnika. Prezes Marvel Studios podczas spotkania nadmienił jednak o możliwym późniejszym pojawieniu się niektórych bohaterów z Foxa, nie zdradzając tym razem szczegółów.

Ryan Reynolds pobudził jednak wszelkie domniemania – na swoim koncie w social mediach opublikował zdjęcie sugerujące, że może pojawić się w ramach 5. fazy MCU. Zaprezentowana tablica przedstawia podejrzanych wycieku nagrania, które zapoczątkowało akcję promocyjną pierwszego filmu o Deadpoolu. Aktor jednocześnie wspomina o 5.fazie:

„Dochodzenie zmierza w kierunku roku 5. albo jak ja to nazywam „Fazy 5.”. Przede wszystkim, uwielbiam konspirację. #LeakAversary”

Jak na razie to tylko i wyłącznie domniemania – choć możliwe, że za jakiś czas dowiemy się o dołączeniu Deadpoola do MCU. Najbliższą okazją do upublicznienia nowych doniesień jest D23 2019 w sierpniu, gdzie zgodnie z harmonogramem zaprezentowane zostaną materiały z prac Marvel Studios.

deadpool w 5.fazie mcu

Tak natomiast prezentują się plany na 4. fazę Marvel Cinematic Universe:

Źródło: Instagram

Tagi: 4 faza mcu 5. faza deadpool Marvel Cinematic Universe mcu