DOOM Eternal pokazuje BattleMode. Krwawy zwiastun ciekawego trybu

Gry
1023V
DOOM Eternal pokazuje BattleMode. Krwawy zwiastun ciekawego trybu
Wojciech Gruszczyk | 14.08.2019, 17:25

id Software nie zapomina o dodatkowych atrakcjach przygotowanych dla fanów DOOM-a. W nadciągającym krwawymi krokami DOOM Eternal znajdziemy sieciowy tryb zatytułowany BattleMode. Najnowszy materiał pokazuje wszystkie atrakcje wykreowane przez utalentowanych deweloperów.

DOOM Eternal to oczywiście głównie fabularny tryb, ale od czasu do czasu wierni miłośnicy strzelania mogą zapoznać się z krwawym wariantem zabawy zatytułowanym BattleMode.

Twórcy nie ukrywają, że postanowili w tym wypadku zaszaleć oferując rywalizacje dwóch na jednego – nie jest to przypadek, ponieważ id Software uważa, że postawienie na takie pojedynki wpływa pozytywnie na wrażenia. Sieciowe zmagania mają oferować doświadczenie z kampanii. W jednym zespole zawsze znajdzie się Doomguy, który zmierzy się z dwoma demonami – trójka graczy otrzyma indywidualne zadania i będzie to na pewno ciekawa zabawa.

Na zaprezentowanym zwiastunie zobaczycie przygotowane bestie, które chętnie zmierzą się z z Slayerem, ale warto podkreślić, że zawodnicy wcielający się w żołnierza otrzymają w swoje łapy pełne wyposażenie i skorzystają z „pomocy” postaci znajdujących się na arenach – za ich pomocą możemy się przykładowo uleczyć lub zbierzemy amunicję.

W dniu premiery DOOM Eternal otrzymamy pięć demonów oraz sześć unikalnych aren, jednak autorzy podkreślają, że wszystkie przyszłe stwory oraz lokacje trafią do klientów podstawki za darmo.

Więcej o grach Bethesdy:

Źródło: YouTube.com

Komentarze (6)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper