Fallout 76 - do gry trafi system dialogowy z prawdziwego zdarzenia. Twórcy czerpią inspirację z Fallout 3

Gry
1018V
Fallout 76 - do gry trafi system dialogowy z prawdziwego zdarzenia. Twórcy czerpią inspirację z Fallout 3
Tytus Stobiński | 29.07.2019, 12:40

Wielkiego łatania najnowszej produkcji Bethesdy ciąg dalszy. Czy i kiedy nuklearne pustkowia zawarte w Fallout 76 będą miejscem pozbawionym błędów i złych decyzji podjętych na etapie projektowania? Developer wyraźnie się stara, by tak właśnie się stało.

Już w listopadzie pojawi się Wastelanders - nowa aktualizacja do Fallout 76, której główną zaletą będzie wprowadzenie do gry NPC. Jest to dalszy ciąg "serialu", w którym Bethesda choć trochę sypie głowę popiołem i przyznaje, że wizja gry jaką sobie wykreowali na papierze, nie do końca sprawdziła się po jej wydaniu. Ostatnie tygodnie pokazały jednak, że tytuł ma szansę na "normalny" żywot, ale wymagać to będzie wielkiego nakładu pracy i cierpliwości od twórców.

Fallout 76 - już wkrótce w grze pojawią się raidy! Znamy szczegóły

Tym razem, dowiedzieliśmy się więcej na temat dialogów ze wspomnianymi postaciami niezależnymi. Jeżeli bowiem pamiętacie Fallouta 4, to zapewne widok bardzo uproszczonych dialogów, gdzie najczęściej każdy z wariantów prowadził do takiego samego finału, będzie Wam śnił się po nocach przez lata. Na całe szczęście, te zawarte w mmorpg mają być dużo bardziej zbliżone do Fallouta 3 i dać nam faktyczne różnice w związku ze sposobem i kierunkiem, w którym pokierujemy rozmową. 

Statystyki takie jak charyzma i percepcja będą miał duże znaczenie w ilości odpowiedzi, jakie będziemy mieli do wyboru. Do gry zostanie zaimplementowany także system frakcji, a tu w zależności od posiadanej reputacji dostaniemy mniej, lub więcej opcji dialogowych. 

Prócz tego, w listopadzie gracze otrzymają nowe bronie, takie jak łuki, karabiny Gaussa i karabiny plazmowe. Zawalczymy także z Floatersami - potworami doskonale znanymi z Falloutoraz Fallout 2

Więcej na temat Fallout 76 na naszym portalu:

 

Źródło: własne

Komentarze (12)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper