Fallout 76-nowa łatka doda do gry między innymi stojaki i gabloty

Gry
833V
Fallout 76-nowa łatka doda do gry między innymi stojaki i gabloty
Tytus Stobiński | 09.08.2019, 16:59

Wojna...wojna nigdy się nie zmienia. Tak samo, jak łatki do Fallout 76 nigdy nie przestaną się ukazywać.

Zdecydowanie zbyt długo żyliśmy w świecie, w którym w ciągu tygodnia nie pojawiła się kolejna łatka do Fallouta 76. Możecie jednak odetchnąć z ulgą, Bethesda pracuje w pocie czoła, by najnowsza część niegdyś szanowanej, postnuklearnej serii gier stała się ostatecznie grywalna. Już wkrótce nasze dyski wypełnią się kolejnym patchem.

Łatka nr 12. doda takie atrakcje, jak gabloty oraz stojaki, gdzie zamieścimy nasze ulubione graty, które zbierzemy podczas przeprawy przez nuklearne pustkowia. Bethesda rozpieśc nas również zrewitalizowaniem Budynku Administracji w Charleston. Zmiany zajdą między innymi w sali sądowej, która teraz została tak zaprojektowana, by odzwierciedlała odkrywaną przez gracza fabułę (fabułę?).

Inne zmiany, to konieczność przytrzymania przycisku odpowiedzialnego za interakcję, by skorzystać z mebli, zagrać na instrumencie i zaczerpnąć przepysznej, radioaktywnej wody. Tryb Nuclear Winter został nieco zbalansowany przez m in. obniżenie wydajności broni. Pojawi się także podręczny zestaw "klatki schodowej", która pozwoli nam ponoć przechytrzyć wrogów.

Więcej na temat Fallout 76:

 

Źródło: własne

Komentarze (9)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper