DOOM, DOOM II i DOOM 3 na PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch

Gry
3329V
DOOM, DOOM II i DOOM 3 na PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch
Wojciech Gruszczyk | 26.07.2019, 18:25

Jeszcze przed rozpoczęciem konferencji na QuakeConie, Bethesda udostępniła trzy gry na Nintendo Switcha. Klasyka z serii DOOM zadebiutowała na japońskiej konsoli. Poznajcie informacje dotyczące poszczególnych wydań.

Z okazji uczczenia 25-lecia serii DOOM, Bethesda postanowiła wrzucić trzy klasyki na Nintendo Switcha. Gry są dostępne wyłącznie w cyfrowej dystrybucji i zainteresowani muszą przygotować 20-40 zł.

Tak prezentują się szczegóły:

  • DOOM (oryginał z 1993 r.) - Świętuj 25. rocznicę istnienia DOOM wraz z ponownym wydaniem oryginalnego DOOM’a. Po raz pierwszy wydany w 1993 roku, DOOM wprowadził miliony graczy do szybkiego tempa, zimnych potów i rozwalania demonów z czego słynie ta seria. Przeżyj klasyczną demonicznej rozgrywki, która spopularyzowała ten gatunek w domu lub w podróży. Gra zawiera rozszerzenie "Episode IV: Thy Flesh Consumed" z 9 nowymi poziomami. Gracze mogą sprawdzić kooperację i rywalizację do 4 zawodników. Cena: 20,99 zł.
  • DOOM II - Świętuj 25. rocznicę DOOM wraz z ponownym wydaniem DOOM II. Ta ukochana kontynuacja przełomowego DOOM (1993) dała graczom brutalną strzelbę Super Shotgun do pokonania bardziej śmiercionośnych demonów i niesławnego boss’a – Icon of Sin. Walcz z hordami demonów w domu lub w podróży na Nintendo Switch. Produkcja zawiera "Masters Leves", czyli 20 dodatkowych poziomów wykonanych przez społeczność. W tytule znalazła się lokalna kooperacja i rywalizacja do 4 graczy. Cena: 20,99 zł.
  • DOOM 3 - Świętuj 25. rocznicę istnienia DOOM dzięki wydaniu DOOM 3, dostępnego po raz pierwszy na konsolach Nintendo. W tym chwalonym przez krytyków horrorze akcji, gracze musza przejść droge do zaatakowanego przez demony obiektu, by wejść w otchłań i stoczyć walkę z najpotężniejszym wojownikiem Piekła – i położyć kres inwazji. DOOM 3 zawiera pakiety rozszerzeń "Wskrzeszenie zła" i "Zaginione misje". Cena: 41,99 zł.

Pełną prezentację nowych tytułów otrzymamy pewnie dopiero na konferencji – aktualnie gry zniknęły z eShopu, ale jest to oczywiście wyłącznie kwestia czasu i po 18:00 produkcje wrócą do sprzedaży.

[Aktualizacja #1]

Podczas QuakeConu otrzymaliśmy zapowiedź - trzy części DOOM-a są dostępne na PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch. Jedynka i Dwójka wylądowały na urządzeniach mobilnych.

Warto sprawdzić:

Źródło: https://www.nintendolife.com/news/2019/07/the_original_doom_doom_ii_and_doom_3_have_all_surprise_launched_on_nintendo_switch

Komentarze (51)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper