Fallout 76 - już wkrótce w grze pojawią się raidy! Znamy szczegóły

Gry
1576V
Fallout 76 - już wkrótce w grze pojawią się raidy! Znamy szczegóły
Tytus Stobiński | 28.07.2019, 14:27

Fallout 76 jest sukcesywnie łatane przez Bethesdę, choć ostatnia łatka bardziej szkodziła, niżeli pomagała. Niemniej jednak, firma stara się dodawać nową zawartość i wyprowadzić grę na dobre tory.

Podczas panelu dyskusyjnego na tegorocznej edycji QuakeCon, Jeff Gardiner z Bethesda poinformował, że wraz z przyszłym miesiącem, w grze pojawią się kooperacyjne misje dla 4 graczy w krypcie 94, a prócz tego, gracze mogą spodziewać się dodatkowego raidu wraz z nową lokacją.

Fallout 76 - nowa aktualizacja znów bardziej szkodzi, choć powinna naprawiać!

Jak zdradził Gardiner, raid będzie "oparty na mechanice układanki", cokolwiek to znaczy. Prócz tego, każda tego typu misja będzie posiadała zróżnicowany, 3-stopniowy poziom trudności, a w zależności od tego otrzymamy inne nagrody i będziemy posiadali nieco mniej, lub nieco więcej czasu na zrealizowanie celów. Raidów podjąć się można w pojedynkę, a wówczas już, czeka na nas spore wyzwanie. 

Developer zapowiedział również, że do gry trafi nowy Pancerz Wspomagany, przeznaczony do gry w ukryciu. Nosi on nazwę "roślina doniczkowy" ze względu na okrycie przypominające liście i leśne runo. Jeżeli odblokujemy całość, co jest możliwe tylko za sprawą powtarzania raidów, to zgarniemy dodatkowy, nadchodzący do gry perk. I jak, czekacie?

Więcej na temat Fallout 76 i Bethesdy na naszym portalu:

 

Źródło: własne

Komentarze (24)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper