Iza Łęcka Iza Łęcka 14.08.2019 08:04
Teoria Wielkiego Podrywu
1187V

HBO Max przejmie kolejne seriale. „Teoria wielkiego podrywu” oraz „Dwóch i pół” na wyłączność platformy

WarnerMedia skrupulatnie przygotowuje się do batalii przeciwko innym stacjom streamingowym, nie zamierzając tylko tworzyć własnych historii. Korporacja przygotowała ogromny budżet do przejęcia kolejnych zewnętrznych produkcji. Na HBO Max ma zawitać wiele cenionych historii – firma stawia na pełną ekskluzywność.

WarnerMedia postawiło na wojnę totalną z Netflixem, Disney+ oraz Amazon Prime Video. Korporacja nie tylko zamierza przygotowywać własne produkcje, ale szefowie zarzucają całkiem pokaźnymi sumami, by wyciągnąć cenione seriale od konkurencji i zachować je na wyłączność.

Po takich hitach jak „Przyjaciele”, „Biuro”, „Doctor Who”, „Luther”, a nawet programie „Top Gear”, teraz WarnerMedia rzuciło się na komedie, które zawładnęły sercami widzów – za 1,5 mld dolarów firma chce przejąć „Teorię wielkiego podrywu” oraz „Dwóch i pół”.

Każdy sitcom ma kosztować po 750 mln dolarów, ale najwidoczniej duże sumy nie odstraszają właścicieli, którzy zainwestowali już 500 mln dolarów w „Biuro” oraz 425 mln dolarów w „Przyjaciół”. Jak widać rozpoczęła się batalia na bardzo duże sumy, które sprawią, że mniejsi gracze nie będą mogli konkurować z największymi na rynku.

Wszystkie szczegóły, w tym ofertę, cenę oraz dostępność HBO Max, poznamy 25 października. Wtedy to odbędzie się spotkanie z inwestorami oraz wielka prezentacja nowej platformy. Usługa zadebiutuje na początku 2020 roku.

Oczywiście, HBO Max nie stawia tylko na przejęte produkcje. Platforma zapewni sobie całą zawartość od HBO, Warner Bros., New Line, DC Entertainment, CNN, TNT, TBS, truTV, The CW, Turner Classic Movies, Cartoon Network, Adult Swim, Crunchyroll, Rooster Teeth i Looney Tunes.

Sprawdźcie również na naszym portalu:

Źródło: https://deadline.com/2019/08/hbo-max-mega-deal-the-big-bang-theory-two-and-a-half-men-seinfeld-hits-marketplace-off-network-spree-1202663188/

Tagi: dwóch i pół hbo max Teoria Wielkiego Podrywu wanermedia

Nie przegap