Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.07.2019 19:33
Logo HBO max
6699V

HBO Max zapowiedziane! Streamingowa usługa zgarnie Przyjaciół

WarnerMedia właśnie zapowiedziało HBO Max. jest to nowa usługa streamingowa, która ma zapewnić mnóstwo nowych filmów, seriali oraz dokumentów. Na dobry początek widzowie zobaczą wszystkie sezony „Przyjaciół”, „Bajer z Bel-Air”, czy też „Słodkie kłamstewka”.

O streamingowej usłudze WarnerMedia mówi się od wielu miesięcy. W końcu otrzymaliśmy zapowiedź HBO Max – pod koniec 2019 roku odbędzie się beta propozycji, a premiera została zaplanowana na wiosnę 2020 roku.

Stranger Things, sezon 3 – recenzja serialu. Czas na dorastanie

HBO Max może zgarnąć widzów Netflixa oraz potencjalnych subskrybentów Disney+ - na dobry początek włodarze zapowiedzieli wyłączność na wszystkie 236 odcinków „Przyjaciół”. Serial był dotychczas dostępny w Netflixie, jednak możemy spodziewać się, że wkrótce epizody zostaną usunięte.

To właśnie w HBO Max zobaczymy nowe produkcje DC Entertainment – z „Batwomen” na czele oraz „ Katy Keene” (spin-off „Riverdale”). Widzowie będą mogli liczyć na mnóstwo nowych i dostępnych na wyłączność seriali, filmów oraz dokumentów.

HBO Max połączy zawartość HBO z oryginalnymi projektami i produkcjami Warner Bros., New Line, DC Entertainment, CNN, TNT, TBS, truTV, The CW, Turner Classic Movies, Cartoon Network, Adult Swim, Crunchyroll, Rooster Teeth i Looney Tunes.

Aktualnie nie znamy ostatecznej ceny HBO Max – szczegóły dotyczące pakietów powinny zostać ujawnione pod koniec roku.

Polecamy nasze recenzje: 

Źródło: https://deadline.com/2019/07/warnermedia-names-streaming-service-hbo-max-confirms-friends-greg-berlanti-reese-witherspoon-in-the-mix-1202643722/

Tagi: HBO hbo max Warner Bros. warnermedia