Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 24.07.2019 17:09
hbo max logo
1454V

HBO Max zostanie wkrótce zaprezentowane. AT&T zapowiada ważne wydarzenie

Czy HBO Max zadebiutuje w Polsce już na początku przyszłego roku? Na to pytanie poznamy odpowiedź już wkrótce, bo AT&T zapowiedziało zorganizowanie dużego wydarzenia. Podczas specjalnego wysklepiania otrzymamy wszystkie szczegóły wielkiego rywala Netflixa i Disney+.

AT&T zapowiedziało HBO Max na początku miesiąca, jednak wciąż nie otrzymaliśmy najważniejszych szczegółów dotyczących nowej usługi. Platforma zaoferuje produkcje z Warner Bros., New Line, DC Entertainment, CNN, TNT, TBS, truTV, The CW, Turner Classic Movies, Cartoon Network, Adult Swim, Crunchyroll, Rooster Teeth czy też Looney Tunes, ale wciąż brakuje nam kilku ważnych szczegółów.

Dzisiaj AT&T zaplanowało wystąpienie, które odbędzie się podczas dnia inwestora – 29 października poznamy cenę, funkcje subskrypcji oraz spojrzymy na aplikację. Twórcy powinni także przedstawić listę produkcji dostępnych w ramach abonamentu. Data w tym wypadku nie jest przypadkowa – jest to równo dwa tygodnie przed startem Disney+.

W tym dniu otrzymamy także listę krajów, które w dniu wprowadzenia usługi na rynek (wiosna 2020 roku) otrzymają szansę skorzystania z szerokiego wachlarza produkcji. Sytuacja jest naprawdę interesująca, ponieważ HBO Max może okazać się niezwykle ważnym graczem na rynku – platforma otrzyma dostęp nie tylko do filmów oraz seriali, ale także do transmisji sportowych oraz programów informacyjnych.

Warto sprawdzić:

Źródło: https://deadline.com/2019/07/warnermedia-hbo-max-reveal-slated-for-october-29-at-att-investor-day-1202652242/

Tagi: at&t hbo hbo max