Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.08.2019 21:30
Loki MCU
1221V

Loki może wpłynąć na losy Ziemi. Interesujące przecieki dotyczące serialu

Jedną z najciekawszych produkcji 4. fazy Marvel Cinematic Universe jest oczywiście serial „Loki”. Dotychczas Marvel niezbyt chętnie dzielił się szczegółami dotyczącymi przyszłych projektów, ale w Sieci wylądowały bardzo interesujące doniesienia dotyczące produkcji oraz samej przyszłości bohatera.

Na „Lokiego” z 4. Fazy Marvel Cinematic Universe przyjdzie nam zaczekać do wiosny 2021 roku. Mimo wszystko możemy mieć pewność, że prace nad serialem już trwają, a najnowsze doniesienia sprawią, że fani MCU będą jeszcze bardziej czekać na historię z Tomem Hiddlestonem w roli głównej.

Jeremy Conrad z MCU Cosmic otrzymał wiadomość od informatorów dotyczącą serialu – według doniesień „Loki” rozwinie wątek z „Avengers: Koniec gry”, ponieważ twórcy będą kontynuować ważne wydarzenie z wielkiej bitwy z Thanosem.

[UWAGA NA SPOILER] W „Avengers: Koniec gry” widzieliśmy podróż w czasie, w której Tony Stark, Ant-Man, Kapitan Ameryka oraz Hulk trafili do 2012 roku, gdzie część ekipy natrafiła na Lokiego. Brat Thora zdołał uciec i zgarnął Tesseract – to podobno właśnie ten wątek będzie kontynuowany w serialu.

Bohater uciekł i ma teraz pojawiać się w różnych epokach na Ziemi. Loki ma podobno stać za wielkimi zmianami w historii naszej planety i tym samym jego czyny mogą stworzyć wiele nowych linii czasu.

Jeśli ta plotka się potwierdzi, to działania Lokiego powinny w mocny sposób wpłynąć na cały Marvel Cinematic Universe – jak wiadomo seriale przygotowane przez Marvela będą wpływać na całe MCU.

4 faza Marvel Cinematic Universe

Źródło: https://wegotthiscovered.com/tv/loki-reportedly-mess-time-history-disney-series/

Tagi: loki Marvel Marvel Cinematic Universe mcu

Nie przegap