Gears 5 w złocie. Wkrótce zobaczymy kampanię oraz hordę

Gry
900V
Gears 5 w złocie. Wkrótce zobaczymy kampanię oraz hordę
Wojciech Gruszczyk | 09.08.2019, 17:31

Szykujcie Lancery! The Coalition zakończyło prace nad Gears 5. Teraz kod produkcji wyląduje w tłoczni, a następnie kurierzy przywiozą paczki do szczęśliwych graczy. Twórcy zapowiedzieli prezentację kampanii.

Gears 5 to największa odsłona w serii Gears of War. Informację potwierdził Matt Booty, szef Xbox Game Studios, którego słowa nie są specjalnie odkrywcze, ale nie trudno zrozumieć ich ideę – Microsoft chce podkreślić, że The Coalition stworzyło ogromną grę.

Fani Gearsów mogą mieć pewność, że tytuł zadebiutuje bez jakichkolwiek opóźnień – posiadacze Xbox Game Pass Ultimate i Gears 5 Ultimate Edition poznają historię już 6 września. Światowa premiera odbędzie się cztery dni później. Twórcy zakończyli prace nad grą i mogą teraz zapowiedzieć kolejne atrakcje.

Na gamescomie odbędzie się pokaz kampanii (w trakcie Opening Night Live), a dodatkowo twórcy pokażą nową Hordę (podczas Inside Xbox). Gracze otrzymają oczywiście szansę postrzelania, a już dzisiaj otrzymaliśmy pełną listę osiągnięć – szczegóły znajdziecie na stronie Microsoftu.

Matt Booty skomentował zakończenie prac następującymi słowami:

„Jestem bardzo dumny z tego, co osiągnęła drużyna The Coalition. Jest to nie tylko największy Gears w historii, ale także najbardziej dopracowany technicznie, z rozgrywką 4K HDR przy 60 klatkach na sekundę na Xbox One X, z cross-playem we wszystkich trybach na Xbox i Windows 10 oraz Steam, a także z zaktualizowanymi funkcjami dostępności, takimi jak obsługa Adaptive Controller. Wraz z dostępnością w dniu premiery w Xbox Game Pass, z niecierpliwością oczekujemy powitania największej liczby graczy w historii uniwersum Gears".

Warto to podkreślić: Gears 5 będzie dostępny w abonamencie Xbox Game Pass od dnia debiutu.

Warto spojrzeć:

Źródło: Twitter

Komentarze (43)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper