Tytus Stobiński Tytus Stobiński 31.07.2019 13:30
Cyberpunk 2077
1151V

Cyberpunk 2077 z udziałem Mike'a Pondsmitha. Dostaliśmy nowe screeny z gry

Studio CD Projekt RED postanowiło uhonorować twórcę uniwersum Cyberpunk, Mike'a Podnsmitha w bardzo fajny i prosty dla developera sposób.

Podczas wywiadu udzielonego dla redakcji magazynu Official Xbox Magazine, Mike Pondsmith poinformował, że pojawi się w Cyberpunk 2077 jako jedna z postaci trzecich. Zespół CD Projekt RED zdecydował się zaoferować mu taką rolę, wprawiając tym samym w zadowolenie fanów świata stworzonego przez Pondsmitha. Niestety, nie wiemy obecnie w jakiej roli amerykanin pojawi się w grze. 

Cyberpunk 2077 w stylu retro. Rewelacyjny projekt fana w hołdzie dla PlayStation

Pojawiam się w grze. Właściwie to nagrałem kilka kwestii dla jednej postaci, ale potem zespół wymyślił dla mnie coś jeszcze. Nie mogę zdradzić na ten temat nic więcej, ale mówię o tym, ponieważ wielu fanów twierdziło, że chciałoby mnie w grze. Więc w niej jestem. Myślę, że to będzie wyglądało tak -  w pewnym momencie Johnny Silverhand będzie grał na swojej gitarze, wtedy wyjdę ja i zagram na basie. 

Takie cameo będzie miłym ukłonem w stronę twórcy systemu, więc czemu nie? Mały, zabawny epizod nie powinien zbytnio wyrwać nas z ciężkiego klimatu gry, a jedynie spowodować lekki uśmiech. Prócz tego, dostaliśmy również nowe zrzuty ekranu pochodzące z gry. Te prezentują się mrocznie i bardzo klimatycznie, ukazując ponury świat Cyberpunk 2077 pod osłoną nocy. 

Więcej na temat Cyberpunk 2077 na naszym portalu:

 

Źródło: https://www.gamesradar.com/uk/cyberpunk-creator-mike-pondsmith-will-play-a-character-in-cyberpunk-2077/

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Cyberpunk 2077