Tytus Stobiński Tytus Stobiński 06.08.2019 13:06
Cyberpunk 2077
1106V

Cyberpunk 2077 dostanie tryb Nowa Gra Plus po premierze. CD Projekt RED chce zadbać o każdy detal

Jedną z najbardziej domaganych się przez graczy opcji, jaka ostatecznie została dostarczona do Wiedźmin 3: Dziki Gon był tryb Nowej Gry Plus. Ten jednak prawdopodobnie nie był wcześniej planowany przez CD Projekt RED w związku z czym nie sprawdził się tak dobrze, jak choćby ten implementowany przez From Software do gier z cyklu Souls.

W przypadku nadchodzącego Cyberpunk 2077 sprawa ma się zgoła inaczej, bowiem od dawna słyszy się plotki, że nowy tytuł CD Projekt RED pozwoli na ponowne przejście gry postacią ze zdobytym doświadczeniem. Przy produkcji tej wielkości i bogactwa w detale jednak, taki zabieg wymaga sporo prac i wysiłku twórców. W związku z tym, gra otrzyma tryb New Game Plus, lecz chwilę później, już po wydaniu tytułu.

W najnowszym wydaniu PSX Extreme znajdziecie zresztą o tym informacje w obszernym artykule, jaki napisał dla Was Roger. Liczymy więc, że NG+ będzie integralnym, dopasowanym do rozgrywki trybem, który po prostu trafi do nas nieco później, ale będzie stał na najwyższym poziomie, jak cała reszta gry. I tak każdy z nas będzie potrzebował nieco czasu, by choć raz ukończyć nowy tytuł rodzimego studia. Zwłaszcza, jeżeli zdecydujemy się na rozgrywkę w trybie "Hardcore", który to całkowicie wyłącza interfejs użytkownika.

Więcej na temat Cyberpunk 2077:

 

Źródło: https://www.gamespot.com/articles/cyberpunk-2077-new-game-plus-mode-in-the-works/1100-6468905/

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Cyberpunk 2077