Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 01.08.2019 16:18
Cyberpunk 2077 Afterflife The Card Game
1355V

Cyberpunk 2077 Afterlife: The Card Game zapowiedziany! CD Projekt RED tworzy karciankę

CD Projekt RED ma wielkie plany na rozwój uniwersum Cyberpunk 2077. Właśnie otrzymaliśmy zapowiedź Cyberpunk 2077 – Afterlife: The Card Game, czyli karcianki, która pozwoli śmiałkom zatopić się w Night City. Poznajcie szczegóły.

Cyberpunk 2077 Afterlife: The Card Game to samodzielna, fizyczna gra karciana stworzona przez CD Projekt RED we współpracy z międzynarodowym wydawcą gier planszowych, firmą CMON.

Twórcy postanowili wrzucić graczy w ciemne alejki Night City, gdzie bezwzględne gangi zderzają się z korporacjami w niekończącej się wojnie o pieniądze, władzę i kontrolę.

W grze staniemy się Fixerem - to my otrzymamy szansę rekrutowania cyberpunków, będziemy ich wyposażać w mocarny sprzęt i wysyłać na kolejne misje. Wszystkie zadania zakończone sukcesem podniosą naszą Reputację, a cyberpunkowi najemnicy, którzy przeżyją, staną się Weteranami i przekażą swoje doświadczenie nowym rekrutom. 

A w Night City nic nie jest tanie. Przekonaj się czy możesz pozwolić sobie na wszystko czego chcesz. Decyduj które karty kupić, a które poświęcić aby zdobyć walutę na kolejne — pomoże ci w tym innowacyjna mechanika dobierania oraz specjalna tablica.

Gra karciana Cyberpunk 2077 — Afterlife zadebiutuje w 2020 roku. Niestety, aktualnie nie możemy spojrzeć na karty, nie znamy zasad rozgrywki, a nawet nie poznaliśmy szczegółów dotyczących czasu gry oraz liczby graczy, ale jak widać CD Projekt RED nie zamierza zmarnować okazji. Polacy mają asa w rękawie i chcą go jak najlepiej sprzedać.

Cyberpunk 2077 Afterflife The Card Game 1

Więcej o Cyberpunk 2077:

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Cyberpunk 2077 Cyberpunk 2077 Afterlife: The Card Game