Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 02.08.2019 19:01
Gra o Tron 8
655V

Gra o tron 8 na świetnym materiale. Autorzy pokazują tworzenie efektów specjalnych

Fani już ostygli po zakończeniu „Gry o tron”, więc w Sieci wylądował bardzo interesujący materiał. Ekipa odpowiedzialna za efekty specjalne i postprodukcję przygotowała prezentację kilku znanych scen.

Świat szybko nie zapomni o „Grze o tron”. Jak wiadomo HBO zakończyło już prace nad pilotażowym odcinkiem do pierwszego prequelu, więc w niedalekiej przyszłości mogą ruszyć prace nad pełnym sezonem. W Sieci nie brakuje opinii, według których nowa przygoda zostanie przedstawiona widzom wiosną 2021 roku.

W Sieci wylądował bardzo ciekawy materiał, który w pewien sposób podsumowuje cały ostatni sezon „Gry o tron”. Twórcy serialu HBO często sięgali po efekty specjalne i dzisiaj możemy spojrzeć na materiał zza kulis – zobaczycie tutaj powstanie kilku ważnych scen.

Jak wiadomo „Gra o tron” może otrzymać Nagrodę Emmy za między innymi widowiskowe wydarzenia – ósmy sezon, pomimo ogromnej fali krytyki wylanej przez fanów w Internecie, zgarnął rekordową liczbę nominacji...

Poznaliście już zakończenie „Gry o tron”? To zobaczcie poniższy materiał. W innym wypadku – lepiej zostawcie sobie tę przyjemność na inny dzień.

Warto spojrzeć:

Tagi: efekty specjalne Gra o Tron gra o tron 8 materiał zza kulis