Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 24.05.2019 14:18
Gra o tron śmiech
4106V

Zakończenie Gry o tron skłania do rezygnacji z HBO. Powstają poradniki dotyczące anulowania subskrypcji

Wyjątkowe wyniki ostatniego sezonu „Gry o tron” mogą okazać się dla HBO bolesne. Wielu widzów rezygnuje z płacenia dodatkowych pieniędzy za subskrypcje HBO i w rezultacie powstają nawet specjalne poradniki, które pomagają w szybkiej rezygnacji z usługi.

Ponad 1,5 mln widzów podpisało petycję dotyczącą ponownego nakręcenia finału „Gry o tron”. Stacja nie zamierza reagować, więc zainteresowani rezygnują z usługi i nie zamierzają dłużej płacić za HBO.

George R.R. Martin potwierdza inne zakończenie Gry o tron

Jednym z ostatnich trendów w Google (najchętniej wpisywana fraza) jest „cancel HBO subsciption”. Nie jest to oczywiście przypadek, ponieważ to fani „Gry o tron” nawołują do rezygnacji z HBO, by pokazać tym samym swoje niezadowolenie z zakończenia serialu.

HBO rezygnacja Gra o Tron

HBO na pewno spodziewało się, że część widzów zdecyduje się zrezygnować z dostępu do kanałów po zakończeniu „Gry o tron”, ale sympatycy uniwersum zachęcają innych do takiego działania – może to w ostatecznym rozrachunku wpłynąć na wyniki stacji.

Na Twitterze trwa zażarta walka dwóch frakcji – jedni chcą zemsty na HBO, inni wspominają, że to tylko jeden z seriali, a nadal warto sprawdzić przykładowo „Chernobyl”. Sytuację oczywiście wykorzystują dziennikarze i bez problemu znajdziecie w Sieci poradniki, które pomagają w rezygnacji z HBO.

Więcej o "Grze o tron":

Źródło: https://www.wprost.pl/prime-time/seriale/10219158/koniec-gry-o-tron-moze-miec-katastrofalne-skutki-dla-hbo-uzytkownicy-masowo-anuluja-subskrypcje.html

Tagi: gra o tron HBO HBO GO Problem