Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 20.07.2019 11:49
Fear The Walking Dead. Zwiastun i informacje o kontynuacji z San Diego Comic-Con
577V

Fear The Walking Dead. Zwiastun i informacje o kontynuacji z San Diego Comic-Con

Fear The Walking Dead dobiegło w piątym sezonie do bardzo ważnego punktu, w którym bohaterowie serialu muszą uratować więcej ocalałych. Na tym jednak ta historia się nie zakończy, albowiem już zapowiedziano kolejny sezon.

W marce The Walking Dead dzieje się ostatnimi czasy naprawdę sporo. Kilka tygodni temu autor komiksowego pierwowzoru oficjalnie zapowiedział zakończenie prac nad swoim dziełem, główny serial wkroczy w 10 sezon, a na horyzoncie pojawia się nowy spin-off z młodszymi bohaterami.

Jakby jednak było wam wciąż za mało chodzących truposzy, stacja AMC zaprezentowała na San Diego Comic-Con 2019 świeżutki zwiastun drugiej połowy 5. sezonu Fear The Walking Dead, w którym to znani nam ocalali wyruszają na poszukiwania kolejnych osób.

Materiał jaki możecie zobaczyć poniżej jest zaskakująco ciekawy! Z jednej strony pokazuje wesołe życie jakie mają już ci, którzy dostali się do nowych osad i starają się zapomnieć o zagrożeniu ze strony zombiaków poprzez szydzenie z nich, z drugiej zaś wciąż widoczne są tu dramaty jakie skrywa w sobie wielu mieszkańców. Premiera nowych odcinków już 11 sierpnia.

Tagi: Fear The Walking Dead SDCC 2019