Iza Łęcka Iza Łęcka 29.07.2019 13:06
bohaterowie watch dogs legion na dachu
449V

Watch Dogs Legion pozwoli rozwijać każdego Brytyjczyka. Szczegóły progresji

Zatapiając się w hakerskiej codzienności jako członek DedSec będziemy mogli rozwijać wiele umiejętności. Jak jednak rozwój postaci będzie możliwy, gdy będziemy wcielać się w prawie każdego mieszkańca Londynu?

Ubisoft przygotowując Watch Dogs Legion opracowuje wiele nietypowych rozwiązań, które mogą wpłynąć na jakość rozgrywki w londyńskiej rzeczywistości- grając jako prawie każdy możliwy bohater nie będziemy mogli czuć się bezpiecznie, gdyż ciężkie obrażenia doprowadzą nas do permanentnej śmierci. Jednocześnie, historia pozostanie niezwykle ważnym elementem pozycji, więc w ramach 5 głównych fabularnych filarów zatopimy się w potyczkach hakerskich przeciwko totalitarnej władzy.

Jak jednak wszystkie obrane założenia mają się do rozgrywki – rozwoju postaci w ramach mijającego czasu, podnoszenia poziomu bohaterów czy przebiegu akcji poza naszymi doświadczeniami? Clint Hocking, dyrektor kreatywny, postanowił wyjaśnić jak będzie wyglądała progresja oraz rozwój poszczególnych postaci w ramach obranej przez Ubisoft możliwości grania każdym NCP:

"Każda postać jest szkolona w jednej z trzech klas, gdy tylko dołączy do DedSec, każdy ma swoją własną progresję. Postacie wyrównują się i zyskują dodatkowe atuty oraz umiejętności w miarę upływu czasu. Twoja inwestycja w poszczególne postacie polega w dużej mierze na graniu nimi, oglądaniu, jak doświadczają historii gry i wyrównywaniu ich w czasie.”

W czasie, gdy jedna postać będzie przez nas kontrolowana, cała formacja DedSec ciągle będzie funkcjonować, nabywać nowych umiejętności i rosnąć w siłę. Zainteresowanie konkretną postacią związane będzie tylko z doświadczaniem wszelkich wydarzeń w typowy dla danego bohatera sposób (z uwzględnieniem jego specyficznego stylu gry), nie tracąc tym samym na rozwoju historii. Życie całego zespołu będzie toczyło się równolegle z naszą rozgrywką dopasowując się również do podjętych przez nas decyzji.

Trzeba przyznać, że zgodnie z zapowiedziami Watch Dogs Legion prezentuje się całkiem pokaźnie, jak jednak w trakcie rozgrywki będą się sprawdzać wszelkie podjęte rozwiązania? Tego dowiemy się już w dniu premiery – pozycja zawita 6 marca 2020 roku na PlayStation 4, Xboksa One oraz komputery osobiste.

Polecamy również:

Źródło: https://gamingbolt.com/watch-dogs-legion-dedsec-progression-and-character-levelling-up-detailed?fbclid=IwAR3_Y949eefJqYrGMySqT1B8Q3LSolLPp1di4O5skikyojwWAofg4GUWgr8

Tagi: Ubisoft Watch Dogs Legion