Watch Dogs Legion - poradnik i solucja do gry. Questy, znajdźki, trofea, porady i więcej - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Watch Dogs Legion - poradnik i solucja do gry. Questy, znajdźki, trofea, porady i więcej

Watch Dogs Legion - poradnik i solucja do gry. Questy, znajdźki, trofea, porady i więcej

Mateusz Wróbel | 02.11.2020, 00:00

W poniższym poradniku do Watch Dogs Legion znajdziesz dokładny opis przejścia misji głównych, zadań pobocznych przejmowania dzielnic, a także sekretów poszerzających wiedzę o Londynie. Oprócz tego, poniżej znajdziesz porady na start, które pozwolą Ci lepiej zapoznać się z produkcją studia Ubisoft.

Witajcie w poradniku do Watch Dogs Legion, trzeciej odsłony hakerskiej serii od Ubisoftu, w której trafiamy na ulice Londynu. W stolicy Wielkiej Brytanii władzę przejęła grupa Albion, niestroniąca od przemocy. Głównym zadaniem sterowanych przez nas postaci będzie powstrzymanie ich krwawych rządów i zaprowadzenie porządku na tamtejszych ulicach, a aby to uczynić, przyjdzie nam wykonać wiele misji głównych, pobocznych, jak i znaleźć masę sekretów poszerzających wiedzę na temat gry francuskich deweloperów. Przejście produkcji w 100%, a co za tym idzie, zdobycie platyny będzie dosyć proste dzięki naszej dokładnej solucji - zapraszam do spisu treści i życzę miłej rozgrywki! :)


Pragnę zaznaczyć, że poradnik powstał na bazie wersji PC, a ja sam bawiłem się na poziomie trudności: normalny. Oznacza to, że będę często wspominał w swoim przejściu o przyciskach z klawiatury odpowiadających za daną czynność, a nie kontrolerze do PS4/XONE, tak jak miało to miejsce w poprzednich moich pracach.

Dodatkowo, w wymagających misjach, w których hakujemy różne obiekty, możecie obejrzeć moje autorskie materiały, dzięki którym włamanie się do sieci w poszczególnych zadaniach nie będzie niczym trudnym.


 

PODSTAWY I PYTANIA

MISJE GŁÓWNE

MISJE POBOCZNE

DZIELNICE

DODATKOWE AKTYWNOŚCI

TROFEA

Źródło: własne

Komentarze (27)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

cropper