Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.06.2019 15:32
Jeden z bohaterów Watch Dogs Legion
1253V

Watch Dogs Legion na długiej rozgrywce. Różni bohaterowie i ciekawe możliwości

Francuzi w przypadku Watch Dogs Legion zdecydowali się na ryzykowny krok. Firma pozwoli nam wcielić się w różnorodnych bohaterów i najnowszy gameplay pokazuje kilka interesujących opcji związanych z nową mechaniką.

Na Watch Dogs Legion zaczekamy do przyszłego roku, ale sympatycy wielkich światów Ubisoftu mogą zacierać rączki. Autorzy nie zdecydowali się na typową kontynuację, a przez „Legion” mogą zaoferować graczom bardzo ciekawą mechanikę.

Watch Dogs Legion oficjalnie! Data premiery, zwiastun i gameplay

W Watch Dogs Legion każdy mieszkaniec Londynu może zostać naszym współtowarzyszem broni. Zainteresowani będą „zbierać” postacie, w które następnie będą się wcielać. Oczywiście nawet starsza babcia pozwoli nam hakować zabezpieczenia budynków i przykładowo sprawdzać wnętrza za pomocą monitoringu.

Twórcy podkreślają, że mieszkańcy w różny sposób będą podchodzić do naszej misji, ponieważ posiadają własne pragnienia, oczekiwania oraz zainteresowania. Jest to również ważne ze względu na umiejętności, z których możemy korzystać podczas rozgrywki.

Dzisiaj możecie spojrzeć na dłuższy gameplay, który wygląda interesująco. Pewnie nie każdemu przypadnie do gustu koncepcja wielu bohaterów, ale będzie to na pewno pewien powiew świeżości w gatunku.

Polecamy:

Źródło: YouTube.com

Tagi: gameplay Ubisoft Watch Dogs Legion