Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 25.07.2019 18:45
Mechwarrior 5 Mercenaries robocik
458V

Mechwarrior 5: Mercenaries zadebiutuje wyłącznie w Epic Game Store. Znamy nową datę premiery

Piranha Games ponownie opóźniło datę premiery Mechwarrior 5: Mercenaries. Gra na szczęście zadebiutuje w 2019 roku, jednak będzie dostępna wyłącznie w jednym cyfrowym sklepie. Epic Games zapewniło sobie świetną produkcję na wyłączność.

Sympatycy marki Mechwarrior mogą mieć dzisiaj zły dzień. Piranha Games potwierdziło kolejne opóźnienie premiery Mechwarrior 5: Mercenaries i jednocześnie deweloperzy ogłosili podpisanie umowy na wyłączność z Epic Games.

MechWarrior 5: Mercenaries zadebiutuje dopiero 10 grudnia i tytuł trafi tylko do Epic Games Store. Deweloperzy mówią wprost – dzięki współpracy z Epic Games mogą „spełnić wewnętrzny cel, jaki jest stworzenie najlepszej możliwej odsłony Mechwarriora”. Jak wiadomo twórcy Fortnite nie żałują pieniędzy i chętnie wspierają deweloperów.

Jeśli kupiliście Mechwarrior 5: Mercenaries na Steam, to możecie do 1 września dokonać zwrotu. Oczywiście zespół zachęca do kupienia pozycji na Epic Games Store, ponieważ zainteresowani wezmą udział w zamkniętej becie – w listopadzie preorderowcy sprawdzą misje treningowe.

Piranha Games podkreśla, że ekskluzywność dla Epic Games trwa rok... Sytuacja jest interesująca, ponieważ deweloperzy nie ukrywają, że opóźniają premierę ze względu na bardzo gorący okres – we wrześniu zadebiutuje kilka dużych gier, więc autorzy postanowili przełożyć premierę, dopracować pozycję i wrzucić ją w dogodniejszym dla siebie terminie.

Więcej o Epic Games Store:

Źródło: https://mw5mercs.com/news/2019/07/9-development-update

Tagi: MechWarrior 5: Mercenaries Piranha Games