Tytus Stobiński Tytus Stobiński 15.07.2019 14:53
RUNE 2
833V

Rune 2 znacznie bardziej dopracowanym tytułem dzięki Epic Games Store

Blisko 20 lat musiało minąć, by wydana w roku 2000 gra Rune, doczekała się kontynuacji. Ta, ukaże się wyłącznie za pośrednictwem Epic Games Store.

Rune 2 nie zapowiada się co prawda na wielki hit, ale materiały pochodzące z gry, jakie trafiają do sieci, pokazują, że wszyscy Ci, których cieszą klimaty krwawej jatki w nordyckiego otoczce, mogą być usatysfakcjonowani. Jak twierdzi Chris Rhinehart, dzięki wsparciu, jakie developer otrzymał od Epic Games Store w zamian za wyłączność ukazania się gry na wspomnianej platformie, Rune 2 od dnia premiery otrzyma dopracowaną kampanię dla pojedynczego gracza, tryb kooperacyjny oraz wieloosobowy tryb PvP.

Rune 2 pokazuje krwawe walki. Zwiastun przepełniony pojedynkami

Za sprawą funduszy, jakie Human Head Studios otrzymało, byli oni w stanie dwukrotnie powiększyć świat gry, oraz zająć się dopracowaniem dodatkowych elementów świata gry. Rune 2 będzie ekskluzywne dla Epic Games Store przez około rok, by następnie ukazać się na platformie Steam. Twórcy jednak w pełni rozumieją, że niektórzy nie będą chcieli zapoznać się z grą, dopóki ta będzie dostępna tylko na jednej platformie. 

Warto również przeczytać:

 

Tagi: Human Head Studios Rune 2