Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 21.07.2019 13:40
Fortnite doczekało się świetnego wydarzenia. Zobaczcie epicki pojedynek Potwora z Robotem
1473V

Fortnite doczekało się świetnego wydarzenia. Zobaczcie epicki pojedynek Potwora z Robotem

Fortnite jest obecnie jedną z najbardziej dochodowych gier w naszej branży, dzięki czemu Epic Games stać na to, aby robić w swojej produkcji naprawdę fantastyczne i niepowtarzalne wydarzenia.

Ogólnoświatowy szał na gry typu Battle Royale powoli zaczął opadać na rzecz nowej mody na tak zwane "auto-szachy", niemniej jednak Epic Games ze swoim kasowym hitem jakim jest Fortnite, odpowiednio przygotowało się na to, aby przykuć uwagę graczy z całego świata.

Wczoraj, dokładnie o godzinie 20:00, rozpoczął się najlepszy jak do tej pory jednorazowy event w historii Fortnite: Battle Royale. Epic od początku aktualnego sezonu zwiastował, że szykuje się coś naprawdę ciekawego - najpierw w lodowej górze zobaczyliśmy tajemnicze oko, następnie obiekt zniknął z mapy, a na niej pojawiły się ślady stóp jakiegoś potwora.

W ciągu ostatnich tygodni byliśmy świadkami tego, jak w elektrowni jaka powstała w byłym wulkanie konstruowany jest wielki robot, a latające platformy zaczęły odliczanie. Gdy licznik dobił końca, na wyspie pojawił się przerażający i potężny potwór, który miał zamiar zniszczyć całą mapę i dobrać się do jej nowego źródła mocy. Wtedy właśnie do akcji wkroczył świeżo skonstruowany megazord (mech składał się bowiem z różnych elementów, niczym zordy w Power Rangers).

Tak oto rozpoczął się trwający blisko 5 minut rewelacyjny i szalenie widowiskowy pojedynek pomiędzy jednookim pływającym monstrum a uzbrojonym po zęby robotem. Niezależnie od tego czy lubicie Fortnite czy też nie, szczerze polecamy obejrzenie poniższego filmu, jaki pewien gracz zmontował na bazie różnych ujęć kamer z trybu powtórek meczowych.

Wszystko co tu zobaczycie wydarzyło się w czasie rzeczywistym podczas rozgrywki - nie jest to zatem żaden prerenderowany cinematic. Co jak co, ale trzeba przyznać, że mają rozmach...

Źródło: YouTube

Tagi: Epic Games Fortnite Gearbox Software