Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 26.07.2019 17:15
Moonlighter za darmo
1533V

Moonlighter i This War of Mine za darmo! Wkrótce zgarniemy For Honor i Alan Wake

Epic Games zaprasza na kolejne darmowe produkcje. Od dzisiaj bez dodatkowych kosztów pobierzecie dwie świetne gry: Moonlighter i This War of Mine za darmo. To oczywiście dopiero początek atrakcji, ponieważ firma wciąż nie powiedziała ostatniego słowa.

Można nie pochwalać praktyk Epic Games dotyczących ekskluzywności, jednak firma w kapitalny sposób dba o nowych graczy systematycznie oferując za darmo nowe i bardzo dobre gry.

Dzisiaj możecie pobrać aż dwie produkcje. Moonlighter zadebiutował w maju ubiegłego roku na trzech platformach (PlayStation 4, Xbox One, PC) i został bardzo ciepło przyjęty przez graczy z całego świata – autorzy oferują tutaj interesującą koncepcję, bo choć jest to typowy rogal nastawiony na zbieranie sprzętu, to w propozycji Digital Sun Games możemy te skarby sprzedać we własnym sklepie. Gra może pochwalić się średnią ocen na poziomie 82% - właśnie zapowiedziano duży dodatek.

Mało? To jeszcze dzisiaj zgarniecie polski This War of Mine. 11 bit studios udostępniło przygodę w 2014 roku i... Jest to bez wątpienia jeden z najmocniejszych indyków. Tytuł porusza kilka bardzo mocnych tematów i z tego powodu potrafi wymęczyć.

Przyjemności ściągniecie wchodząc do sklepu Epic Game Store, a jednocześnie mogę zapowiedzieć, że od 2 sierpnia zainteresowani zgarną za darmo For Honor oraz Alana Wake'a. Jak wiadomo Ubisoft współpracuje z Epic Games i firmy już wcześniej informowały, że EGS będzie rozdawać tytuły francuskiej korporacji... Choć pojawienie się tytułu Remedy Entertainment jest sporym zaskoczeniem.

Dodatkowe promocje:

Tagi: Epic Games Moonlighter promocja This War of Mine za darmo