Iza Łęcka Iza Łęcka 09.07.2019 12:44
borderlands 3 bohaterowie
792V

Borderlands 3 inspiruje się Apex Legends? Twórcy przedstawiają pingowanie

Gearbox Software dynamicznie rusza z promowaniem swojego najnowszego tytułu. Podczas jednego z paneli w trakcie Guardian Con, twórcy zdradzają nowości wdrożone w Borderlands 3. Do gry zawita Ping- System, dobrze znany z Apex Legends.

Borderlands 3 bardzo mocno nastawione jest na kooperację, która wydaje się być dopracowywana w najmniejszym szczególe. Niezachwiany kontakt pomiędzy graczami w trakcie rozgrywki jest priorytetem dla twórców, dlatego też nie brakuje nieco ulepszeń. Na pierwszy ogień wysuwa się Ping- System, dobrze znany i sprawnie przyjęty przez graczy Apex Legends.

Borderlands 3 stawia na kooperację

Najnowsza funkcja pingowania pozwoli szybko i skutecznie wskazać pozycje wrogów, skrzyń z łupami, broni oraz wszelkich innych szczególnie cennych elementów na mapie. Będzie istniała możliwość oznaczania zarówno w świecie, jak i na minimapie, co bardzo ułatwi rozgrywkę wieloosobową bez korzystania z mikrofonów.

Twórcy stawiają na przyjazną rywalizację w ramach 4 osobowych pojedynków. Wybierając starcie, zostaniemy przypasowani do gry w zależności od naszych preferencji – chociażby gdy zechcemy zagrać sami, dostosowując partnerów do wybranej przez nas aktywności, grających w tym samym trybie lub dodając do naszej rozgrywki graczy, z którymi często spotykamy się podczas pojedynków.

Ponadto, Gearbox dodaje do Borderlands 3 kilka funkcji, które mają ułatwić streamowanie. Pozycja będzie korzystać z rozszerzenia Echocast Twitch, które umożliwi m.in. sprawdzenie drzewka umiejętności streamera oraz zainicjowanie specjalnego wydarzenia w grze.

Więcej o Borderlands 3 przeczytacie na naszym portalu:

Źródło: https://wccftech.com/borderlands-3-ping-system/?fbclid=IwAR2G5_TIotx_3dOQa-OogkO7iXraSN7uAwQhHfG82f1b_8yzxd0W36cc_70

Tagi: 2K Games Borderlands 3 Gearbox Software kooperacja ping- system