Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 22.07.2019 16:06
Thor Natalie Portman
2010V

Thor Love And Thunder wymęczy Natalie Portman. Aktorka szykuje się do wielkiego treningu

Natalie Portman nie ukrywa zadowolenia z powrotu do Marvel Cinematic Universe. Aktorka wcieli się w kobietę Thor i teraz czeka ją wielki trening przed rozpoczęciem prac na planie „Thor Love And Thunder”. Kobieta musi przybrać na masie i zająć się odpowiednim rozbudowaniem swojego ciała.

„Thor Love And Thunder” będzie jedną z ciekawostek 4. fazy Marvel Cinematic Universe. Na film przyjdzie nam zaczekać do końcówki 2021 roku, jednak produkcja może w interesujący sposób rozbudować kinowy świat Marvela.

Na San Diego Comic-Con pojawiła się oczywiście Natalie Portman, która nie ukrywała zadowolenia z powrotu do MCU. Kobieta z dumą chwyciła w łapy młot Thora i pozowała do zdjęć zapowiadając ostry trening.

Portman musi znacząco przybrać na masie i odpowiednio wytrenować swoje ciało. Aktorka ma kolejne miesiące spędzić na siłowni, by w odpowiedni sposób zaprezentować swoją postać – jej kreacja na pewno będzie szeroko komentowana.

„Jestem niesamowicie zadowolona, że mogę się pochwalić powrotem do MCU jako kobieca wersja Thora z legendami: Taiką Waititim, Tessą Thompson i Chrisem Hemsworthem.”

W filmie wystąpią także Chris Hemsworth oraz Tessa Thompson – Walkiria może otrzymać ważny wątek, bo jak wiadomo to właśnie ona jest teraz „Królową Nowego Asgardu”, a jednocześnie jest to pierwsza postać należąca do społeczności LGBTQ w Marvel Cinematic Universe.

Tak prezentuje się harmonogram produkcji z MCU:

Tagi: natalie portman thor Thor Love and Thunder