Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 02.03.2018 21:00
Rune: Ragnarok to już teraz Rune. Twórcy Prey pokazują nowy gameplay
982V

Rune: Ragnarok to już teraz Rune. Twórcy Prey pokazują nowy gameplay

Human Head Studios zdecydowało się na ważny ruch. Twórcy zmienili nazwę produkcji jeszcze przed rozpoczęciem wielkiej kampanii marketingowej i jednocześnie opublikowali kolejny materiał z wczesnej fazy projektu.

Human Head Studios to zespół znany z Prey. Twórcy przygotowali pierwszą produkcję, a nawet otrzymali możliwość pracy nad kontynuacją, ale wydawca zdecydował się usunąć grę. Deweloperzy powracają do uniwersum Rune i chcą zadowolić fanów skandynawskich klimatów.

Rune: Ragnarok na większym zwiastunie. Zawalczymy z wielkimi bestiami

Deweloperzy jeszcze przed Prey opracowali Rune, Rune: Halls of Valhalla oraz Rune: Viking Warlord i właśnie to uniwersum ma przywrócić im blask. Autorzy w ubiegłym roku ujawnili Rune: Ragnarok, które właśnie zmieniło nazwę na Rune.

Jest to podobno znacząca zmiana wynikająca z rozszerzenia wydarzeń – wcześniej informowałem naszych czytelników, że akcja zaprezentuje graczom tytułowy Ragnarok, więc pozbawienie się dodatkowego członu w nazwie pozwoli rozszerzyć wydarzenia. Jednocześnie studio podkreśla, że Ragnarok to nadal główny temat.

To oczywiście dobra wiadomość, ponieważ widać, że projekt ewoluuje w dobrym kierunku. Trudno tak naprawdę powiedzieć, kiedy otrzymamy możliwość zagrania w nowe Rune, jednak warto spojrzeć na najnowszy materiał.

Już wcześniej informowałem naszą społeczność, że Rune zaprowadzi graczy do wielkiej bitwy nazwanej Ragnarok – to starcie pomiędzy ludźmi, gigantami oraz bestiami. Podczas wojny giną nawet bogowie i właśnie w samym środku wydarzeń zostanie umiejscowiony główny bohater.

Autorzy ponownie dzielą się filmem (1 film) z wczesnej fazy projektowania, który skupia się na walce. Dodatkowo dorzuciłem wcześniej zaprezentowany (2 film). 

Źródło: https://www.dualshockers.com/rune-ragnarok-renamed-human-head-studios/

Tagi: gameplay Human Head Studios Rune rune: ragnarok