SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 23.05.2019 08:00
Rune 2
615V

Rune 2 trafi wyłącznie na Epic Game Store. Zwiastun pokazuje rozgrywkę i zapowiada premierę

Human Head Studios chętnie zmienia nazwę swojej nowej produkcji. Twórcy ponownie zmodyfikowali tytuł i jednocześnie zapowiedzieli współpracę z Epic Games. Rune 2 nie trafi na Steam, ale za to możemy spojrzeć na nowy materiał wideo.

Najnowsza produkcja Human Head Studios na początku nazywała się „Rune: Ragnarok”, następnie zdecydowano się na zwykłe „Rune”, a teraz widzimy „Rune II”. Deweloperzy mają wyraźnie problem z tytułem, ale możemy mieć nadzieję, że tym razem widzimy ostateczną nazwę.

Gameplay z Rune

Sytuacja z Rune 2 jest ciekawa z jeszcze jednego powodu – gra była pierwotnie dostępna na Steam w programie Wczesnego Dostępu, ale najwidoczniej Epic Games zdecydowało się rzucić w deweloperów workami pieniędzmi i teraz produkcja zmierza do sklepu twórców Fortnite. Co z edycją na platformę Valve? Niestety, autorzy informują wyłącznie o wersji na Epic Games Store.

Gracze mogą oczywiście skorzystać z refundacji, ale czy jest to dobre wyjście dla fanów, którzy wyczekiwali na produkcję? Raczej nie. Mimo wszystko nie powinniśmy się specjalnie dziwić takiej sytuacji, bo jak wiadomo Epic Games potrafi sporo zapłacić za ekskluzywność.

Rune 2 trafi latem na PC.

Więcej o grze:

Źródło: Human Head Studios

Tagi: Human Head Studios Rune Rune 2