Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 29.03.2018 18:44
Rune od twórców Prey na rozgrywce. Walka w nordyckich klimatach
978V

Rune od twórców Prey na rozgrywce. Walka w nordyckich klimatach

Human Head Studios małymi krokami przedstawia nowe Rune. Autorzy znacząco rozwijają koncepcję pierwowzoru i chcą zaoferować graczom krwawe pojedynki z najróżniejszymi bestiami. Zobaczcie gameplay z wczesnej wersji produkcji.   

Na początku miesiąca Human Head Studios potwierdził drobną zmianę gry. Rune: Ragnarok zostało przemianowane na Rune, ponieważ dzięki tej małej decyzji, autorzy mogą znacznie rozbudować tytuł przedstawiając dodatkowe wątki.

Rune: Ragnarok to już teraz Rune. Twórcy Prey pokazują nowy gameplay

W Rune wcielimy się w dzielnego wojownika, na którego barkach jest zakończenie Ragnaroku, czyli wielkiej wojny pomiędzy ludźmi, bestiami, czy też nawet bogami. Podczas rozgrywki rozwiniemy postać oraz oczywiście nauczymy się nowych zdolności.

Każdą zdobytą broń bez problemu rzucimy w przeciwników i choć aktualnie ten element nie wgląda najlepiej, to nie możemy zapomnieć, że jest to wciąż bardzo wczesna faza projektu. Autorzy nie podają daty premiery, ale możemy się spodziewać debiutu Rune dopiero w połowie 2019 roku.

Mimo wszystko warto pamiętać o tytule z dwóch powodów – Human Head Studios może powrócić w chwale, a po drugie wciąż nie możemy narzekać na zbyt wiele mocnych tytułów umiejscowionych w mitologii nordyckiej.

Źródło: YouTube.com

Tagi: gameplay Human Head Studios Rune rune: ragnarok