Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 26.06.2019 16:06
Rune 2 łucznik
812V

Rune 2 pokazuje krwawe walki. Zwiastun przepełniony pojedynkami

Miłośnicy mitologii nordyckiej muszą zacierać rączki. Human Head Studios przygotowało nowy materiał prezentujący Rune 2 i produkcja może okazać się sporą przyjemnością dla wielu graczy. Zobaczcie najnowszy zwiastun.

Human Head Studios kończy prace nad Rune 2. Deweloperzy przeszli bardzo długą drogę, ale jak za chwilę zobaczycie – najnowsza produkcja oblana mitologią nordycką jest już gotowa i wkrótce trafi do pierwszych graczy.

Rune 2 trafi wyłącznie na Epic Game Store

Akcja Rune 2 zaprowadzi graczy do świata pogrążonego w chaosie. Od dobrych siedmiu lat trwa Ragnarok, jednak bogowie nie chcą zakończyć walk. Rywalizacja trwa, ludzie giną, katastrofa jest dosłownie namacalna i teraz to gracze będą zmuszeni do przerwania tego chaosu.

Twórcy zapewnią nam otwarty świat, po którym będziemy podróżować, a podczas opowieści zajmiemy się wypełnianiem misji oraz walką z najróżniejszymi przeciwnikami. Zainteresowani otrzymają szansę wybrania jednego z bogów, któremu będą oddawać cześć – pozwoli to rozwinąć postać i zdobyć dodatkowe zdolności.

Oprawa nie zachwyca, ale możemy mieć nadzieję, że przynajmniej gameplay będzie odpowiednio dopracowany, by zachęcić śmiałków do odwiedzania kolejnych krain. W sumie wszystkie opublikowane materiały zapowiadają krwawą przygodę, która pewnie trafi w gust wielu graczy.

Więcej o Rune 2:

Źródło: YouTube.com

Tagi: Human Head Studios Rune 2

Nie przegap