Final Fantasy VII Remake trafi tylko na PlayStation 4. Square Enix stanowczo zaprzecza plotkom

News
2174V
Final Fantasy VII Remake trafi tylko na PlayStation 4. Square Enix stanowczo zaprzecza plotkom
Iza Łęcka | 12.07.2019, 07:00

Nie ustają doniesienia o platformach, na które w dniu premiery zawita Final Fantasy VII Remake. Wszelkie domniemania postanowiło stanowczo przerwać Square Enix, które wypowiedziało się w sprawie – komentarz niekoniecznie może ucieszyć właścicieli konsol marki Amerykanów.

Fani nie potrafią doczekać się odświeżonej wersji Final Fantasy VII. W środę do Sieci wypłynęły doniesienia prosto od niemieckiego oddziału Xboksa, jakoby wielki remake Square Enix miał w dniu premiery zawitać rrównież na konsole Amerykanów. Po jakimś czasie plotka została anulowana, tym bardziej podsycając ziarno niepewności.

Final Fantasy VII Remake na Xbox One? Niemiecki oddział Xboksa zapowiada tytuł

Sytuacja jednak została całkowicie rozwiana przez Square Enix, które stwierdziło, że nie było planów o pracach na innych platformach:

"Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, Final Fantasy VII Remake ukaże się na PlayStation 4 3 marca 2020 roku. Nie mamy żadnych planów dotyczących innych platform".

Możemy tylko mieć nadzieję, że biorąc pod uwagę rozmach pozycji i franczyzę, gra jednak zostanie rozszerzona o inne systemy w późniejszym czasie.

Final Fantasy VII Remake zapowiada się na przeogromny tytuł, który pod wieloma względami został zmodernizowany i udoskonalony – pozycja ukaże się w częściach, będzie posiadała odświeżony system walki, a dopracowani bohaterowie jeszcze mocniej wpłyną na wzmocnienie naszych doświadczeń płynących z historii.

O Final Fantasy VII Remake przeczytacie na naszym portalu:

Źródło: https://gamingbolt.com/final-fantasy-7-remake-not-planned-for-other-platforms-says-square-enix

Komentarze (54)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper