Iza Łęcka Iza Łęcka 10.07.2019 12:02
final fantasy VII remake
1121V

Final Fantasy VII Remake na Xbox One? Niemiecki oddział Xboksa zapowiada tytuł

Wszyscy fani uniwersum Final Fantasy czekają na premierę remake'u na konsoli Sony. Sytuacja jednak nabiera nowego tempa, bowiem niemiecki oddział Xboksa zapowiada Final Fantasy VII Remake na Xboksa One! Przedstawiono nowe materiały.[Aktualizacja #1]

Final Fantasy VII Remake zostało zapowiedziane w 2015 roku jako tytuł przygotowywany na konsole Sony w pierwszej kolejności. Fani uniwersum zacierają ręce na sporo nowej zawartości, bowiem gra mieścić się będzie na aż dwóch płytach Blu- ray. Twórcy stawiają nie tylko na nowy system walki, ale i dokładniejsze poznanie bohaterów.

Twórcy pokażą nowe twarze herosów w FFVII Remake

Jak zapowiada niemiecki oddział Xboksa, premiera wersji na Xboksa One odbędzie się 3 marca 2020 roku – jak wiadomo taka data została już potwierdzona na PlayStation 4. 

Najprawdopodobniej właśnie w kuluarach zaszła duża zmiana, skoro obydwie premiery zostały zaplanowane w tym samym czasie. Zgodnie z informacjami podkreślonymi przez znanego informatora Nibela - materiały promujące premierę remake'u nie kończą się już zwrotem o przygotowaniu pozycji w pierwszej kolejności na konsole Sony. 

Czy możemy zatem liczyć na zapowiedź na gamescomie?

final fantasy VII remake xbox potwierdzenie 2

final fantasy VII remake xbox potwierdzenie

Więcej o Final Fantasy VII Remake przeczytacie na naszym portalu:

[Aktualizacja #1]

  • Wiadomość została skasowana przez niemiecki oddział Xboksa. Przedstawiciel firmy podkreślił, że był to błąd.

Źródło: Twitter.com

Tagi: Final Fantasy VII Remake Przeciek Square Enix xboxone