Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 05.07.2019 16:04
Final Fantasy VII Remake Barret
1505V

Final Fantasy VII Remake Deluxe Edition w Polsce. Znamy cenę zestawu

Na targach w Los Angeles zobaczyliśmy wypasioną kolekcjonerkę Final Fantasy VII Remake. Drogi zestaw trafił wyłącznie do sklepu Square Enix, ale nie możemy zapomnieć o Edycji Deluxe. Pudełka są już dostępne w Polsce i akurat w tym wypadku cena nie odstrasza.

Na powrót Final Fantasy VII czekamy od kilku lat. Square Enix nie śpieszyło się z prezentacją nowej wersji uznanej gry, ale nie jest to przypadek, ponieważ deweloperzy zdecydowali się na pełne odświeżenie produkcji.

Final Fantasy VII Remake stawia na bohaterów

Edycja Kolekcjonerska Final Fantasy VII Remake trafi tylko do największych fanów serii (cena to blisko 1370 zł), ale niektórzy mogą skusić się na Deluxe Edition. Pudełko wylądowało w rodzimych sklepach i w tym wypadku jesteśmy pozytywnie zaskoczeni – w oficjalnym sklepie Square Enix box został wyceniony na 89,99 euro (około 381 zł), a w polskich sklepach znajdziecie cenę na poziomie 329-339 zł.

Jest to oczywiście dobra wiadomość, bo pewnie wielu graczy zdecyduje się nabyć pakiet ze względu na steelbook lub artbook. W tym wypadku kuszą nawet cyfrowe dodatki... Final Fantasy VII Remake Deluxe Edition zawiera:

  • grę Final Fantasy VII Remake
  • Sephiroth steelbook
  • artbook w twardej okładce
  • mini-soundtrack CD
  • DLC Summon Materia Cactuar

Więcej o FFVII Remake:

Final Fantasy VII Remake Deluxe Edition

Tagi: Final Fantasy VII Remake Square Enix