Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.07.2019 16:47
Cloud FFVII Remake
949V

Final Fantasy VII Remake stawia na bohaterów. Twórcy pokażą nowe twarze znanych herosów

Square Enix coraz śmielej wypowiada się o Final Fantasy VII Remake. Najnowsza przygoda zaoferuje nie tylko nowy system walki, ale gracze otrzymają niepowtarzalną okazję znacznie głębszego poznania bohaterów. Twórcy znacząco rozbudowali postacie.

Jedną z najciekawszych gier pierwszych miesięcy 2020 roku będzie Final Fantasy VII Remake. Gra błyszczy na każdym kolejnym materiale, ale gracze muszą również wiedzieć, że w tym wypadku odświeżono nie tylko rozgrywkę oraz oprawę.

PSX Extreme: Graliśmy w Final Fantasy VII Remake

Final Fantasy VII pozwolił nam poznać kilku ciekawych bohaterów, ale to dopiero Final Fantasy VII Remake pokaże prawdziwe oblicze postaci. Yoshinori Kitase podczas ostatniej rozmowy z dziennikarzem Official PlayStation Magazine UK zapowiedział rozbudowę herosów:

„W Remake naprawdę większy nacisk kładzie się na postaci, ich ekspresję i opowiadanie historii - przy użyciu tej nowej technologii i wielu rzeczy, których nie mieliśmy, gdy tworzyliśmy pierwszą grę”.

Twórcy korzystają teraz z nowoczesnej technologii, która pozwoli im w odpowiedni sposób przedstawić bohaterów:

„To pozwala nam sprawić, że postacie staną się bardziej ekspresyjne i naprawdę podniosą poziom zanurzenia, jaki można uzyskać w grze i w historii”.

Jest to ciekawa sytuacja, którą oczywiście mogliśmy się spodziewać. Autorzy postanowili podzielić znaną historię, więc muszą w odpowiedni sposób rozbudować znane wątki – także te związane z bohaterami. Final Fantasy VII trafi na rynek 3 marca i pozycja będzie dostępna na dwóch płytach Blu-ray.

Więcej o FFVII Remake:

Źródło: https://www.psu.com/news/final-fantasy-7-remake-characters/

Tagi: Final Fantasy VII Remake Square Enix