Tytus Stobiński Tytus Stobiński 26.06.2019 13:03
Bloodstained
963V

Bloodstained: Ritual of the Night z poważnymi problemami na Nintendo Switch

Wydane przed kilkoma dniami Bloodstained: Ritual of the Night zachwyciło recenzentów na całym świecie i jest godnym, duchowym spadkobiercą serii Castlevania. Tytuł boryka się jednak z pewnymi problemami natury technicznej.

Po błędzie jaki występował w wersji na PlayStation 4 oraz Xboksie One, przez który część graczy zmuszona została do ponownego rozpoczęcia gry, Bloodstained: Ritual of the Nightboryka się z kolejnym problemem, występującym w wersji na Nintendo Switch. Jak donoszą gracze, tytuł ma poważne problemy z płynnym działaniem, co przy jego specyfice sprawia, że staje się on niemalże niegrywalny.

Bloodstained: Ritual of the Night. Recenzenci i gracze zachwyceni! Pierwsze oceny

Sprawa jest o tyle dziwna, ponieważ Bloodstained: Ritual of the Night w wersji na konsolę Nintendo wygląda zdecydowanie najgorzej. Gra posiada ustawioną blokadę na pułap 30 klatek na sekundę, jednak jest to zbyt wysoki próg dla Switcha i w wielu lokacjach tytuł zwyczajnie nie wyrabia z liczbą fps-ów. Wątek związany z tym tematem na portalu reddit liczy sobie już 930 komentarzy, wśród których pojawiają się również niepokojące wieści, że u części graczy Bloodstained: Ritual of the Nightregularnie zwyczajnie przestaje działać i wymaga ponownego uruchomienia. 

Developer zapowiedział już jak najszybsze rozwiązanie problemu. Możemy się więc spodziewać kolejnej łatki w najbliższym czasie. 

Mieliście okazję odczuć opisywane problemy na własnej skórze?

Warto również przeczytać:

Tagi: 505 Games ArtPlay Bloodstained: Ritual of the Night

Nie przegap