Tytus Stobiński Tytus Stobiński 13.06.2019 15:44
Keanu Reeves
4812V

Keanu Reeves nie spodziewał się takiej reakcji fanów na targach E3

Odkąd Keanu Reeves pojawił się na pokazie Cyberpunk 2077 podczas konferencji Microsoftu, w sieci nie opada wrzawa z tego powodu. Internauci już wiedzą, jaką rolę odegra w produkcji CD Projekt RED ten klasowy aktor.

Keanu Reeves to szanowany aktor, najlepiej zapamiętany za rolę w filmowej trylogii "Matrix", a obecnie kojarzony za pierwszoplanowy występ w serii filmów "John Wick". W Cyberpunku 2077 wcieli się w rolę Johnego Silverhanda, szanowanej gwiazdy rocka, frontmana zespołu Samurai i szeroko pojętego artysty. W papierowym Cyberpunk 2020 poświęcono mu również jeden ze scenariuszy, gdzie toczy wyścig z czasem, by uratować siebie oraz swoją dziewczynę. 

Cyberpunk 2077 jest ogromny. Keanu Reeves spędził 15 dni na nagraniach.

A jak na swoją najnowszą rolę zareagował sam Reeves? Praca przy tak wielkiej produkcji ze świata gier wideo, jest z pewnością nieco innym przeżyciem, niż angaż w kolejnej, kinowej produkcji. W udzielanym wywiadzie, Phil Spencer wspomniał o krótkiej wymianie zdań z aktorem:

Rozmawiałem z nim zaraz przed wyjściem na scenę i powiedziałem mu, że to nie będzie kolejne, nudne korporacyjne spotkanie. Uświadomiłem mu, że z chwilą gdy się tam pojawi, fani oszaleją.

Phil w odpowiedzi usłyszał zdawkowe:

Oh, to super. 

 Obecnie gwiazdor z pewnością zrozumiał już słowa Spencera i jest świadomy, że internet naprawdę oszalał na jego punkcie. Jeżeli chcecie przeczytać więcej na temat roli Keanu, to Wojtek wspominał wczoraj o tym na łamach naszego portalu.

Warto przeczytać:

Keanu Reeves może trafić do Marvel Cinematic Universe

Fan z konferencji Microsoftu nie chce darmowego egzemplarza Cyberpunk 2077

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Cyberpunk 2077

Nie przegap