Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.06.2019 11:43
Keanu Reeves
3482V

Keanu Reeves może trafić do Marvel Cinematic Universe

Marvel Cinematic Universe potrzebuje kilku nowych bohaterów, a jedną z twarzy, która może dołączyć do superbohaterskich historii jest Keanu Reeves. Aktor negocjuje rolę do filmu „The Eternals”.

Keanu Reeves występuje w wielkich hitach światowego kina od wielu lat. Mężczyzna jeszcze kilka lat temu był znany z serii „Matrix”, ale następnie aktor wystąpił w między innymi takich produkcjach jak „47 Ronin”, „Constantine”, czy też jest gwiazdą serii „John Wick”.

Tomasz Kot w Marvel Cinematic Universe? Aktor może zagrać w Eternals

W 2021 roku Keanu Reeves ponownie wcieli się w tytułową rolę w „John Wick 4”, ale wiele na to wskazuje, że aktor może skupić się także na rozwoju drugiego uniwersum. Aktor ma negocjować swoją rolę w „The Eternals”, czyli najważniejszej produkcji czwartej fazy Marvel Cinematic Universe. Już teraz wiemy, że na ekranie zobaczymy między innymi Angelinę Jolie oraz Richarda Maddena.

Nie zostały jeszcze podjęte ostateczne decyzje, jednak pojawienie się Reevesa w Marvel Cinematic Universe byłoby na pewno ciekawą sytuacją. W sumie aktor mógłby na stałe wpisać się w uniwersum Marvela i stać się jedną z przyszłych gwiazd.

Finalne konkrety dotyczące „The Eternals” (wraz z obsadą) muszą nadejść w przeciągu następnych tygodni, ponieważ aktorzy mają trafić na plan już we wrześniu 2019 roku. Marvel planuje zakończenie prac na planie na początek 2020 roku.

Więcej o MCU:

Źródło: https://www.dailymail.co.uk/tvshowbiz/article-7097079/Keanu-Reeves-talks-join-Marvel-Cinematic-Universe-Eternals-alongside-Angelina-Jolie.html

Tagi: Keanu Reeves marvel Marvel Cinematic Universe mcu the eternals

Nie przegap