Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.06.2019 14:28
Marvel's Avengers
1451V

Marvel's Avengers rozwijane przez 4 studia. Zwiastun z dubbingiem

Marvel's Avengers to największa produkcja w historii zachodniego Square Enix. Będzie to bez wątpienia wielka produkcja, która już teraz jest rozwijana przez cztery studia. Zobaczcie zwiastun z polskim dubbingiem.

Czy Marvel's Avengers będzie jedną z największych przyszłorocznych premier? Square Enix na pewno wiąże z grą ogromne plany, ale nie możemy zapomnieć, że w pierwszych miesiącach 2020 roku zadebiutuje wiele fantastycznych i dużych gier.

E3 2019 - Zapowiedzi, materiały, wiadomości. Wszystko w jednym miejscu

Marvel's Avengers to „epicka przygodówka akcji łącząca filmową fabułę z rozgrywką w trybie dla jednego i wielu graczy”, za którą odpowiada Crystal Dynamics we współpracy z Eidos-Montréal, Crystal Northwest i Nixxes Software. Wcześniej Square Enix potwierdziło zaangażowanie do pracy wyłącznie dwóch zespołów.

Tak o grze wypowiedział się Jay Ong, wiceprezes wykonawczy, kierownik ds. gier w Marvel Entertainment:

„Crystal Dynamics to jedno z najbardziej utalentowanych i szanowanych studiów w branży gier komputerowych. Ich ambitna wizja tytułu Marvel's Avengers bardzo nas ekscytuje. Ta gra uszczęśliwi fanów i będzie kluczową częścią marvelowskiego świata, opowiadającego autentyczne historie i przedstawiającego innowacyjne podejście do bohaterów. To przyszłość Avengersów”.

Kilka słów dodali przedstawiciele Crystal Dynamics:

„Jako superfani jesteśmy zachwyceni współpracą z Marvelem. Tworzenie tych postaci to spełnienie marzeń i w końcu możemy z radością ogłosić światu powstanie gry Marvel's Avengers” – mówi Scot Amos, kierownik studia w Crystal Dynamics. – „To nasze oryginalne podejście do tych legendarnych superbohaterów. Wykorzystanie wspólnego doświadczenia naszych firm przy tworzeniu wyjątkowej fabuły przygodówki akcji pozwala nam przygotować świat, w którym gracze pozostaną na długie lata”.

„Zgromadziliśmy światowej klasy twórców z całej branży, aby zapewniać graczom niezapomnianą przygodę” – wyjaśnia Ron Rosenberg, kierownik studia w Crystal Dynamics. – „Chcąc dostarczyć wszystkim graczom prawdziwie bohaterskich wrażeń, ogłaszamy, że nasza historia będzie rozwijana przez wiele lat bez skrzynek z nagrodami ani dodatkowych płatności. Każdy nowy superbohater i region będzie dostarczany bez opłat każdemu posiadaczowi podstawowej wersji gry. To dopiero początek naszych planów”.

Możemy jednocześnie potwierdzić, że Square Enix nawiązało globalną współpracę z Sony, na mocy której posiadacze PlayStation 4 mogą liczyć na „niespodzianki” - jedną z nich jest wcześniejsza beta.

Polecamy:

Tagi: Crystal Dynamics Marvel's Avengers Square Enix