Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.06.2019
E3 2019 – Konferencja Ubisoftu. Podsumowanie, wrażenia i ocena
2008V

E3 2019 – Konferencja Ubisoftu. Podsumowanie, wrażenia i ocena

Francuzi właśnie zakończyli swoje show. To dobry moment na podsumowanie konferencji Ubisoftu, pochwalenie niektórych zapowiedzi i wystawienie oceny. Zapraszamy do zabawy!

E3 2019 – Konferencja Ubisoftu – Opinie redakcji 

Roger: Niestety, to w tej chwili jedna z najgorszych odsłon E3 pod kątem nowym, ciekawych zapowiedzi i ogólnego hype'u. Z każdą kolejną konferencją jest coraz gorzej i Ubi wpisało się w ten schemat. Zmiany postaci w Watch Dogs 3 wyglądają ciekawie, ale nie sposób oprzeć się wrażeniu, że mamy tu do czynienia z typowym Ubigames. Szkoda, że nie pokazano Beyond Good and Evil 2 czy choćby zajawki kolejnego Asasyna z Wikingami. Mieliśmy festiwal dodatków, rozszerzeń, mobilnych gier i kolejnych odsłon tasiemców. Nawet klimatyczny zwiastun nowego Rainbow Six nie jest w stanie zmienić mojego zdania - było bardzo, bardzo przeciętnie. 

Ocena: 2/6

Wojtek: Bez najmniejszego zaskoczenia. Wszystkie gry wyciekły przed prezentacją, ale... Watch Dogs Legion będzie srogie! Lubię tę serię, Francuzi zaprezentowali niezły świat (najlepszy?), a motyw z różnymi bohaterami? Sprawdzimy. Szkoda jedynie odległej daty – wierzyłem w listopad... Tak to zagram na pewno w Rainbow Six Quarantine, zerknę lewym okiem na Roller Champions, a na pewno warto obserwować sytuację z Gods & Monsters. W sumie takie... Typowe Ubi.

Ocena: 3/6

Igor: Konferencje Ubisoftu co roku są z jednej strony bardzo przewidywalne, z drugiej zaś potrafią bardzo pozytywnie zaskoczyć. Ghost Recon: Breakpoint zapowiada się naprawdę rewelacyjnie, do tego For Honor wciąż otrzymuje aktywne wsparcie, a The Division 2 otrzymuje darmowy weekend! Największe wrażenie zrobiła na mnie ostatnia z zapowiedzi Francuzów, a mianowicie Gods & Monsters, które będzie w końcu sporym powiewem świeżości dla całego wydawnictwa. Równie dobrze zapowiada się Roller Champions, przy którym będzie można się fajnie wyluzować. No i abonament UPlay+, który będzie świetną opcją dla miłośników Ubi i pozwoli zaoszczędzić sporo kasy, jaką przetracilibyśmy na bzdurne DLC. Ale z drugiej strony czuje się zawiedziony. Powtarzam to już chyba z 6 raz... ALE GDZIE MÓJ NOWY RAYMAN DO...*&%^#*...

Ocena: 3/6

Musiol: Z typowych konferencji, ta Ubisoftu jest jak na razie najgorsza. W tym roku żaden z nowych tytułów nie wygląda interesująco. Do słabych gier dołożono mierne tempo. Całość na tyle słaba, że wolałem oglądać, jak Polska zlała Izrael. Czy coś mi się spodobało? W tym wypadku totalnie nic. 

Ocena: 1/6

Tytus: Była konferencja i...nie ma konferencji. Spośród wszystkich w tym roku, ta minęła mi najszybciej. Jak co roku, nie zabrakło tańców i śpiewów. Setting Watch Dogs Legion to dla mnie strzał w dziesiątkę. Kolorowe, zróżnicowane architektonicznie miasto, w którym spędziłem 3 lata, czekam. Zajawka Rainbow Six: Quarantine również mi się spodobała, a taktyczna rozgrywka ze znajomymi przeciwko kosmicznemu ścierwu też kusi. NIestety, cała reszta to klapa, brak Beyond Good and Evil 2, czy choćby nowego Assassin's Creed? Ubisoft, z czym do ludzi, E3 odbywa sie raz w roku.

Ocena: 2/6

 

Podsumowanie:

Zapraszamy do wyrażania swoich opinii o imprezie Ubisoftu. Weźcie udział w ankiecie! 

(Jak oceniasz imprezę? Ocena szkolna - 6 super impreza, 3 średniak, 1 zmarnowany czas)

Tagi: E3 e3 2019 Ubisoft