Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.06.2019
E3 2019 – Konferencja PC Gaming. Podsumowanie, wrażenia i ocena
1196V

E3 2019 – Konferencja PC Gaming. Podsumowanie, wrażenia i ocena

Właśnie zakończono PC Gaming Show, na którym zobaczyliśmy kilka dobrych gier, ale mogliśmy oczekiwać znacznie więcej. Czegoś tutaj zabrakło? Weźcie udział w ankiecie i wyraźcie swoje zdanie na temat tej imprezy.

E3 2019 – Konferencja PC Gaming Show – Opinie redakcji 

Wojtek: Niczego nie oczekiwałem po PC Gaming Show, więc nie jestem specjalnie zawiedziony. Kilka ciekawych gier, za dużo gadania, braki w oczekiwanych prezentacjach (Borderlands 3, Baldur's Gate 3) i sporo indyków. Na szczęście konferencja nie była w nocy, ale jeśli spędziliście te prawie dwie godziny na czymkolwiek innym, to nie będziecie zawiedzeni. Na szczęście nadal traktuję to wydarzenie jako dodatek.

Ocena: 2/6

Igor: PC Gaming Show jak zwykle niczego mi nie urwało, jednakże dzięki wsparciu ze strony Epic Games Store, po raz pierwszy zaczęło się robić choć odrobinę ciekawiej. Na pewno wielu będzie zawiedzionych tym, że Shenmue 3 trafi tylko na sklep Epic, ale dzięki temu może gra zarobi więcej i dostaniemy Shenmue 4. Cieszę się za to z zapowiedzi Chivalry 2 oraz przede wszystkim... Planet Zoo - od dawna brakowało mi porządnego następny dla Zoo Tycoon. Jeśli zaś chodzi o resztę produkcji, dla mnie totalnie meh.

Ocena: 2/6

 

Podsumowanie:

Zapraszamy do wyrażania swoich opinii o imprezie PC Gaming Show. Weźcie udział w ankiecie! 

(Jak oceniasz imprezę? Ocena szkolna - 6 super impreza, 3 średniak, 1 zmarnowany czas)

Tagi: E3 e3 2019 PC pc gaming pc gaming show