Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 25.05.2019 00:27
The Last of Us 2 Ellie
3084V

The Last of Us 2 coraz bliżej! Trwają prace nad polskim dubbingiem

Wiele na to wskazuje, że właśnie rozpoczęły się prace nad polskim dubbingiem do The Last of Us 2! Jedna z aktorek zaangażowanych w pierwszą część opublikowała bardzo znaczącą wiadomość. To bardzo dobra informacja dla graczy wyczekujących na tytuł.

Kiedy zagramy w The Last of Us 2? Sony wciąż nie precyzuje terminu, Naughty Dog szuka kolejnych pracowników, ale najwidoczniej PlayStation Polska nie traci czasu. W ostatnich dniach powinny rozpocząć się prace nad dubbingiem do oczekiwanej gry.

The Last of Us 2, Death Stranding i Ghost of Tsushima nadal zmierzają na PlayStation 4

Anna Cieślak to aktorka, którą na pewno dobrze kojarzą gracze. Kobieta podłożyła głos pod Ciri w Wiedźmin 3: Dziki Gon, Sombrę z Overwatch, Karę z Detroit: Become Human oraz... Ellie z The Last of Us. Możemy w tej sytuacji śmiało przypuszczać, że Cieślak zostanie zaangażowana do nowej gry Naughty Dog, a na jej profilu pojawiła się poniższa wiadomość:

The Last of Us 2 dubbing

Jeśli faktycznie rozpoczęły się sesje nagraniowe do The Last of Us 2, to najważniejsze prace nad grą zostały zakończone – w sumie sugerowało to nagranie ostatniej sceny, o której niedawno wspominało Naughty Dog. Teraz lokalne oddziały powinny pracować nad dubbingami, a później... Gramy!

To jak... Końcówka 2019, do 31 marca 2020, a może...? Typujcie!

Warto spojrzeć:

Źródło: Facebook

Tagi: Naughty Dog Sony Interactive Entertainment The Last of Us: Part II

Nie przegap