Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 23.05.2019 10:55
The Last of Us 2 PS4
3407V

The Last of Us 2, Death Stranding i Ghost of Tsushima nadal zmierzają na PlayStation 4

Sony coraz częściej wspomina o PlayStation 5, ale nie oznacza to, że Japończycy zapominają o PlayStation 4. Korporacja potwierdziła ważną wiadomość – na aktualną generację trafią jeszcze przynajmniej trzy duże i ekskluzywne produkcje.

W ostatnich dniach niemal systematycznie słyszymy o next-genie Sony. Nie są to wyłącznie plotki oraz przecieki wyciągane przez informatorów, ale korporacja już oficjalnie wspomina o pracy nad nową platformą.

PlayStation 4 i Nintendo Switch ze świetnymi wynikami ekskluzywnych gier

To właśnie z tego powodu na spotkaniu z inwestorami pojawił się temat gier wciąż nadciągających na PlayStation 4. Firma posiada w produkcji przynajmniej trzy ekskluzywne, potencjalne killery, które powinny osiągnąć wyjątkowe wyniki: The Last of Us 2, Death Stranding i Ghost of Tsushima.

Na wydarzeniu otrzymaliśmy potwierdzenie, że tytuły zmierzają na PlayStation 4, więc będziemy świadkami bardzo ciekawej sytuacji – jeśli faktycznie PlayStation 5 ma trafić na rynek w drugiej połowie przyszłego roku, to Sony powinno wrzucić wspomniane pozycje w przeciągu następnych 12 miesięcy.

Oczywiście nie oznacza to, że The Last of Us 2, Death Stranding i Ghost of Tsushimanie trafią na PlayStation 5, ale jedno jest pewne – możecie mieć pewność, że te trzy przygody poznamy jeszcze na aktualnej generacji. Swoją drogą – Mark Cerny już raz zasugerował, że Death Stranding może być produkcją cross-generacyjną.

Warto przeczytać:

Źródło: https://gamingbolt.com/the-last-of-us-part-2-death-stranding-ghost-of-tsushima-still-coming-to-ps4

Tagi: Death Stranding ekskluzyw Ghost of Tsushima playstation 4 the last of us 2