Oddworld: Soulstorm na nowym zwiastunie. Krótkie fragmenty rozgrywki, wstępna data premiery i ogromne plany

Gry
2088V
Oddworld: Soulstorm na nowym zwiastunie. Krótkie fragmenty rozgrywki, wstępna data premiery i ogromne plany
Wojciech Gruszczyk | 13.05.2019, 16:26

Efektowny zwiastun zapowiada przybycie Oddworld: Soulstorm. Twórcy postanowili ponownie pokazać grę, która trafi do fanów na początku przyszłego roku. Studio odpowiedzialne za projekt ma ogromne plany na rozwój swojego uniwersum.

Oddworld: Soulstorm zadebiutuje na początku 2020 roku. Twórcy wciąż nie potwierdzają platform docelowych, ale możemy mieć pewność, że gra trafi na konsole aktualnej generacji oraz komputery osobiste... Choć brak pełnej listy urządzeń może zwiastować chęć zaoferowania serii także na next-geny.

Oddworld: Soulstorm na pierwszej zajawce CGI!

Dzisiaj możemy spojrzeć na nowy zwiastun Oddworld: Soulstorm, który może zapoczątkować coś naprawdę wielkiego. Lorne Lanninga – twórca tego uniwersum – w rozmowie z dziennikarzem Polygonu wspomniał o ciekawych planach: sukces najnowszej odsłony może zapoczątkować rozwój trzech kolejnych tytułów. Plany na "kwintologię" powstały w latach 90.

Oddworld: Soulstorm znacząco różni się od poprzednich części – autorzy zaprezentują tutaj „2.9D”, czyli nowy styl rozgrywki połączony z oprawą. Deweloperzy przygotowali mechanikę, w której postacie oraz napotkane przeszkody są w pełni trójwymiarowe, ale większość akcji odbywa się w dwóch wymiarach. Twórcy w ten sposób zaprezentują „głębię”, która ma znacząco rozszerzyć nasze doświadczenie.

Warto spojrzeć:

Źródło: https://www.polygon.com/2019/5/13/18564512/oddworld-soulstorm-preview-lorne-lanning-interview

Komentarze (33)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper