Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.05.2019 15:00
Gears 5 bohaterka
1916V

Gears 5. Data premiery i okładka ujawniona przez Tajwańczyków

W przyszłym miesiącu odbędzie się wielka prezentacja Gears 5, na której poznamy ostateczną datę premiery produkcji The Coalition, ale najwidoczniej wszystko zostało już ustalone. Tajwańska witryna przydzielająca klasyfikacje wiekowe do gier opublikowała konkretne szczegóły dotyczące gry.

Microsoft już potwierdził swoje przybycie na tegoroczne E3 i podczas wydarzenia na pewno zobaczymy Gears 5 . Gra The Coalition jest pewniakiem imprezy, ponieważ wydawca wcześniej potwierdził wrzucenie tytułu na rynek w 2019 roku.

Xbox One S All-Digital Edition z motywem Gry o tron. Specjalna wersja konsoli z okazji finału serialu

To właśnie z tego powodu The Coalition powinno już zakończyć najważniejsze prace nad tytułem, a teraz zespół pewnie zajmuje się uporządkowaniem niektórych lokacji oraz rozbudową trybu sieciowego. Informacje dotyczące gry wylądowały już na tajwańskiej stronie zajmującej się klasyfikacją wiekową produkcji.

To właśnie w tym miejscu pojawiła się spora ciekawostka – Gears 5 ma trafić na rynek 10 września! Jednocześnie możemy spojrzeć na okładkę, ale... Mam szczerą nadzieję, że nie jest to ostateczna grafika. Warto przypomnieć, że 13 września zadebiutuje Borderlands 3... Szykuje się bardzo gorący miesiąc? ;)

Warto przeczytać:

Gears 5 okładka

Źródło: https://generacionxbox.com/portada-oficial-de-gears-5-fecha-lanzamiento/

Tagi: Gears 5 Microsoft The Coalition