Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.05.2019 08:24
Xbox One logo lód
1726V

Xbox One S All-Digital Edition z motywem Gry o tron. Specjalna wersja konsoli z okazji finału serialu

Microsoft ujawnił niespodziankę szykowaną z okazji zakończenia „Gry o tron”. Korporacja najwidoczniej nie zaprezentuje nowej produkcji, ale ujawniła specjalne wydanie Xbox One S All-Digital Edition. Urządzenie można wygrać w konkursie.

Na początku tygodnia Microsoft opublikował tajemniczą zajawkę sugerującą pojawienie się czegoś nowego związanego z „Grą o tron”. Obserwatorzy wierzyli w pokaz nowej gry third-party, którą miałaby promować amerykańska korporacja.

Xbox One S All-Digital Edition w Polsce. Znamy cenę, ale na konsolę sobie zaczekamy

Najwidoczniej tym razem nie udało nam się odgadnąć intencji giganta z Redmond. Firma przygotowała specjalne wydania Xbox One S All-Digital Edition, które właśnie trafiły do konkursów – zainteresowani muszą podać dalej wiadomość, by mieć szansę wygrać jedną z konsol.

Firma przygotowała dwa wydania Xbox One S All-Digital Edition Targaryen oraz Xbox One S All-Digital Edition Night King i akurat tym razem udało się coś więcej niż tylko pomalować sprzęt, ponieważ obie propozycje posiadają specjalne elementy związane właśnie z „Grą o tron”.

Ładne?

Warto przeczytać:

Xbox One Gra o Tron

Tagi: Microsoft Xbox One Xbox One S All-Digital Edition