Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.04.2019 16:12
E3 2019
2089V

Microsoft potwierdza przyjazd na E3 2019! Na imprezie zobaczymy Xbox Scarlett?

Jak odpowiedzieć na PlayStation 5? Microsoft postanowił oficjalnie zapowiedzieć swój przyjazd na E3. Według ostatnich plotek, to właśnie na tym wydarzeniu zobaczymy następce Xboksa One.

Microsoft nie może mówić o spokojnym wtorku. Sony właśnie potwierdziło pierwsze szczegóły dotyczące PlayStation 5 – sytuacja jest o tyle zabawna, że to podobno dzisiaj Amerykanie pokażą Xboksa One S bez dysku...

PlayStation 5 zapowiedziane! Sony oficjalnie mówi o nowej generacji

Korporacja z Redmond zapowiedziała swoje przybycie na E3. 9 czerwca o godzinie 22:00 rozpocznie się „największe wystąpienie Microsoftu na targach w Los Angeles”. Firma chce przebić ubiegłoroczne show... Jak to można zrobić? Prezentując nową generację.

W LA nie odbędzie się konferencja Sony, więc cała branża będzie spoglądać na Microsoft, które powinno odpowiedzieć i pokazać światu nowy sprzęt. Będzie to w zasadzie jedyne rozwiązanie, ponieważ dzisiaj poznaliśmy już tonę konkretów o japońskiej konkurencji.

Microsoft na 10 czerwca ustalił dodatkową imprezę – to właśnie w tym dniu odbędzie się Inside Xbox, który pewnie zgłębi niektóre tematy i odciąży główną konferencję z mniej istotnych informacji.

Źródło: Twitter

Tagi: E3 e3 2019 Microsoft xbox one xbox scarlett