Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.04.2019 23:15
oficjalna zapowiedź Xbox One S All-Digital Edition od Microsoft
3361V

Xbox One S All-Digital Edition oficjalnie! Znamy cenę i datę premiery konsoli bez napędu

Amerykańska korporacja potwierdziła nową konsolę aktualnej generacji. Microsoft przygotował urządzenie, które trafi w gust graczy zainteresowanych wyłącznie cyfrową dystrybucją. Poznajcie cenę, datę premiery oraz szczegóły nowego Xbox One.

Pierwsze plotki o odświeżeniu Xboksa One pojawiły się już w ubiegłym roku. Wtedy to jeden z informatorów przedstawił plany korporacji, w których otrzymaliśmy konkrety dotyczące Xbox Anaconda, Xbox Lockhart, Xbox Anaconda Cloud, Xbox Anthem i Xbox Maverick.

Microsoft potwierdza przyjazd na E3 2019! Na imprezie zobaczymy Xbox Scarlett?

Dzisiaj możemy potwierdzić, że przynajmniej cząstka z tych informacji okazała się prawdą. Microsoft właśnie zapowiedział wychudzoną wersję Xboksa One S, która została pozbawiona napędu. W tej sytuacji gracze otrzymają możliwość włączania produkcji ściąganych z Sieci.

Xbox One S All-Digital Edition – data premiery

Potwierdziły się wszystkie plotki. Xbox One S All-Digital Edition możemy zamówić od dzisiaj w sklepie Microsoftu, a premiera sprzętu odbędzie się już 7 maja. W zasadzie możemy powiedzieć, że informatorzy tym razem nie zawiedli, bo według przedstawionych szczegółów – konsolę mieliśmy zamawiać w okolicy połowy miesiąca. Wkrótce powinniśmy poznać oferty od rodzimych sklepów, ponieważ możemy śmiało przypuszczać, że urządzenie będzie dostępne także w Polsce.

Xbox One S All-Digital Edition – cena

Xbox One S All-Digital Edition jest dostępne za 249,99 dolarów (około 945 zł) i Microsoft podkreśla – urządzenie jest dokładnie 50 dolarów tańsze od Xboksa One S. Firma chce utrzymywać przynajmniej tę różnicę w cenie pomiędzy konsolami w przyszłości, więc przykładowo gdy cena XOne S spadnie na promocji, to możemy mieć pewność, że XOne S All-Digital Edition również kupimy w lepszej cenie.

Zobacz również: bukmacherzy na bet

Xbox One S All-Digital Edition – co dostaniemy w pudełku?

W pudełku z Xbox One S All-Digital Edition znajdziemy oczywiście konsolę, kontroler, pełne okablowanie, ale dość niespodziewanie firma postanowiła zaoferować graczom „trzy najbardziej atrakcyjne i popularne gry” - klienci otrzymają dostęp do Minecraft, Forza Horizon 3 i Sea of Thieves.

Xbox One S All-Digital Edition – dla kogo?

Microsoft podkreśla, że Xbox One S All-Digital Edition został stworzony z myślą o graczach, którzy preferują cyfrowe wersje gier i „szukają najbardziej przystępnego cenowo sposobu grania w gry na Xboxie”. Firma w tym wypadku zachęca do abonamentu Xbox Game Pass, który stale oferuje ponad 100 dużych tytułów, a Amerykanie systematycznie rozwijają usługę wrzucając do propozycji kolejne hity.

Tagi: Microsoft Xbox One xbox one s