MORDHAU ogromnym sukcesem. Średniowieczne walki hitem Steam

News
1318V
MORDHAU ogromnym sukcesem. Średniowieczne walki hitem Steam
Wojciech Gruszczyk | 07.05.2019, 15:27

Gracze dosłownie rzucili się na średniowieczne starcia z MORDHAU. Gra cieszy się wielkim zainteresowaniem i deweloperzy już teraz mogą mówić o wielkim sukcesie. Możemy mieć nadzieję, że to początek dobrych informacji.

Pewnie nawet twórcy MORDHAU nie spodziewali się tak wyjątkowego odzewu. Ich gra jest aktualnie jednym z najpopularniejszych tytułów na platformie Valve. Teraz deweloperzy mogą pracować nad rozbudową propozycji.

Mordhau to średniowieczna rzeźnia w rzucie FPP. Zwiastun i wymagania sprzętowe

Studio odpowiedzialne za MORDHAU pochwaliło się wczoraj sporym osiągnięciem – jednocześnie na serwerach produkcji bawiło się 60 000 graczy. Twórcy nie ukrywają, że sukces jest „oszałamiający” i deweloperzy mają teraz sporo pracy, ponieważ zespół musi eliminować niedogodności związane z wydajnością serwerów.

Problemy z infrastrukturą nie są niczym szczególnym, ponieważ MORDHAU kupiło blisko 500 000 graczy, którzy chcą pobiegać po mapach i miażdżyć przeciwników w krwawych pojedynkach. Zainteresowanie jest ogromne i twórcy obiecują poprawę – teraz zostaną zamówione serwery w różnych regionach, by móc zmniejszyć obładowanie.

Możemy mieć nadzieję, że pozytywne wyniki MORDHAU skłonią autorów do zainteresowania się konsolami, jednak oczywiście aktualnie Triternion musi dopracować edycję na PC.

Co warto przeczytać:

Źródło: https://gamingbolt.com/mordhau-sells-nearly-500000-units-in-first-week

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych