Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.05.2019 08:00
The Avengers Project
825V

The Avengers Project stawia na filmowe doświadczenie. Twórcy poszukują narracyjnego reżysera

Zdecydowanie za długo czekamy na pełną prezentację The Avengers Project, ale najwidoczniej gra nadal potrzebuje czasu. Crystal Dynamics poszukuje ważnego pracownika, który pomoże przygotować narracyjne doświadczenie.

26 stycznia 2017 roku miałem okazję wspomnieć na portalu o „wielkiej współpracy Square Enix z Marvelem”, na mocy której ma powstać kilka produkcji, a pierwszym tytułem jest The Avengers Project. Po tym czasie nadal nie otrzymaliśmy pierwszego zwiastuna, nadal nie wiemy jak będzie prezentować się rozgrywka i nadal nie znamy pełnego tytułu gry.

Avengers: Endgame to nie koniec. Co dalej z Marvel Cinematic Universe?

The Avengers Project stawia na historię?

Czy The Avengers Project będzie gwiazdą tegorocznego E3? Chciałbym, aby tak właśnie było, jednak najwidoczniej Crystal Dynamics nadal poszukuje dodatkowych pracowników, którzy pomogą rozwinąć produkcję.

Deweloperzy potrzebują reżysera narracyjnego, który pomoże w przygotowaniu „niezapomnianego, emocjonalnego i filmowego doświadczenia”. W ogłoszeniu o pracę pojawia się wiele konkretów, które pozwalają sądzić, że fabuła będzie niezwykle ważnym elementem The Avengers Project. Deweloper ma pomóc w przygotowaniu „emocjonalnego doświadczenia, które pozostanie spójne z twórczą wizją gry”.

W szczegółach oczywiście nie pojawia się wzmianka o The Avengers Project, jednak jak wiadomo jest to aktualnie jedyna rozwijana pozycja przez Crystal Dynamics, które zostało oddelegowane przez Square Enix do tej pozycji. Deweloperzy mają stworzyć ogromny hit i pomagają im nawet pracownicy z Eidos Montreal – to oficjalnie największa zachodnia produkcja Square Enix.

Czym będzie The Avengers Project?

Nadal tak naprawdę nie otrzymaliśmy podstawowych informacji dotyczących The Avengers Project. Według ostatnich plotek będzie to gra akcji z perspektywy trzeciej osoby, w której znajdziemy sporo walki w zwarciu, ale autorzy nie zapomnieli o strzelaniu zza osłon, skradaniu, czy też o pojedynkach z bossami.

Crystal Dynamics tworzy grę jako usługę, która podobno będzie rozwijana latami – wraz z pojawieniem się w kinach kolejnych filmów Marvel Cinematic Universe do produkcji ma trafiać nowa i wielka zawartość.

W swoim czasie pojawiły się doniesienia, według których The Avengers Project to tak naprawdę reboot Marvel: Ultimate Alliance, w którym otrzymamy dostęp do wielu bohaterów Marvela.

Warto przeczytać:

Źródło: https://gamingbolt.com/the-avengers-project-aiming-to-deliver-an-emotional-narrative-experience-as-per-job-listing

Tagi: Crystal Dynamics Square Enix The Avengers Project